Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

AVG Internet Security spowalnia niektóre strony internetowe

19 Lut 2019 23:09 204 3
  • Poziom 3  
    Witam,

Mam od dłuższego czasu problem z AVG Internet Security, używam tego programu od prawie półtora roku, przez pierwszy rok wszystko było ok, miesiąc dwa po wznowieniu subskrypcji zauważyłem że niektóre strony ładują się wieki dla przykładu OLX czy Netflix, wystarczy wyłączyć antywirusa, uruchomić od nowa przeglądarkę i po problemie. Dodatkowo zauważyłem że przy pierwszym uruchomieniu komputera też wszystko działa jak należy, problem uaktywnia się gdy komputer zostanie wzbudzony z uśpienia. Wyłączałem wszystkie dodatki i sprawdzałem czy coś pomogło no i nic nie trafiłem, dodałem strony które się nie ładują do wyjątków też nie pomogło. Oczywiście zgłosiłem sprawę do AVG ale od dwóch miesięcy wymieniamy tylko maile, w których dosyłam coraz to nowe skany systemu, zmieniam DNSy itp a oni informują że serwisant zajmuje się moja sprawą tyle że trwa to tak długo że chyba już w to nie wierze.

Ma ktoś pomysł jak rozwiązać ten problem? Korzystam z Windowsa 10 64 bity, nie wiem czy to istotne. A i może polecicie od razu jakiś inny program do domowego użytku.
  • Poziom 5  
    Czy kolega drRiko poradził sobie z tym problemem? Mam u siebie dokładnie to samo.
  • Poziom 3  
    No niestety, w piątek właśnie odinstalowałem na stałe AVG i kupiłem nowy inny program, teraz wszystko działa jak należy, w czym był problem nie wiem, 2-3 miesiące wykonywałem polecania supportu AVG nic nie pomogło.