Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Seat Toledo II benzyna. Gaśnie na ciepłym silniku

20 Feb 2019 20:57 333 3
 • Level 2  
  Witam. Od jakiegoś czasu mam problem z seat Toledo 2 98r. Samochód jest w samej benzynie. Ostatnio jadąc w mieście, zapaliła mi się kontrolka od oleju, obroty i prędkość spadły do zera. Silnik zgasł dopiero po jakiejś minucie. Nie dało się odpalić samochodu, dopiero dopiero po około 30 minutach. Po 10 minutach jazdy znowu było to samo.
 • Moderator of Cars
  Uzupełnij dane pojazdu.
  Trudno zrozumieć Twoją wypowiedź. Piszesz, ze obroty spadły do zera, a za chwilę, że silnik pracował jeszcze minutę. Obrotomierz nagle przestał wskazywać, czy obroty spadły do biegu jałowego? Świeciła się tylko kontrolka ciśnienia oleju, czy również ładowania lub jakieś inne. Silnik pracował przez tą minutę normalnie, czy nietypowo? Podczas prób uruchamiania rozrusznik obracał silnikiem z typową prędkością, czy ciężko? Jakie były wskazania temperatury?
  Musisz dokładniej opisywać objawy, by określić, czy usterka ma podłoże elektryczne, czy mechaniczne i za chwilę zatrzesz ten silnik.
 • Level 2  
  Przyjechałam samochodem wtedy z 15 km. Zaczął falować jak już wracałam do domu. Pokazała się kontrolka tylko od oleju, obroty i prędkość spadły do zera A silnik jeszcze pracował przez chwilę. Nie dało się go potem odpalić