Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Pralko suszarka do 2000zł

Raiz3n 21 Feb 2019 10:38 942 5
    Raiz3n
    Level 11  
    Cześć i czołem, muszę kupić pralko suszarkę do domu, nie bardzo się orientuje czym kierować sie przy wyborze i jak wygląda awaryjność tych urządzeń. Niestety w łazience nie mam miejsca na dwa osobne urządzenia a funkcja suszenia raczej będzie używana doraźnie. Szukam pralko suszarki ładowanej od przodu, raczej dosyć pojemnej, myśle że 7kg prania to minimum. Potrzebuje też krótkiego prania tak do godzinki. Z racji tego że budżet nie jest zbyt duży to chyba muszę szukać w firmach tańszych np. hotpoint/amica/beko. Czy warto sie pchać w te marki? Może ktoś by polecił jakiś model w tym budżecie?
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
  • Helpful post
    Kenworth 18
    Level 42  
    Po kilku latach eksploatacji urządzenia będzie Cię czekać wymiana łożysk w zespole piorącym pralko- suszarki i jeśli chcesz by Twoje urządzenie było serwisowalne to już możesz skreślić z listy producentów Beko i Hotpoint-Ariston bo ci producenci montują zbiorniki zgrzewane.
    Szukaj urządzeń Amica, Samsung, LG bo póki co ci producenci oferują w swych urządzeniach możliwość wymiany łożysk bez rozcinania zespołu piorącego.
    Jest sporo tematów na forum z jakim systemem suszenia warto rozważyć zakup takich urządzeń więc zapoznaj się z nimi.
    Borutka
    Level 29  
    W tym budżecie masz bardzo skromny wybór, także z punktu widzenia jakości nie ma większego znaczenia co wybierzesz.
    Raiz3n
    Level 11  
    No nic, byłem zdecydowany na pralko suszarkę Hotpoint-Ariston AQD1070D ale po przeczytaniu kilku opinii i uwadze kolegi @Kenworth 18, postanowiłem troche dołożyć i kupić Samsung WD80J5A10AW, jest jakaś szansa żeby sprawdzić czy ma wymienne łożyska?