Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wymiana procesora i karty graficznej

Matrix270603 30 Mar 2019 20:31 2205 97
Optex
  • Optex
    Matrix270603
    Level 4  
    No jeszcze zastanowię się przed wymianą i mam nadzieję że dam radę założyć wszystko z płytą w obudowie bo jednak jest wąska a płyta też jest malutka.
  • Optex
    Matrix270603
    Level 4  
    Witam procesor jak i chłodzenie do mnie dotarły więc wieczorem sobie wymienię a czy na pewno nie będę musiał resetować BIOSu baterią?
    User removed account
    Level 1  
    Matrix270603
    Level 4  
    Wymiana procesora i karty graficznej
    Rozumiem że to jest bateria? Może i głupie pytanie ale nie wiem.
    User removed account
    Level 1  
    Matrix270603
    Level 4  
    Ok zobaczy się po montażu mam nadzieję że jej nie uszkodzę

Dodano po 22 [minuty]:

A jeśli chodzi o chłodzenie to wentylator ma być w stronę przodu komputera? Czy to obojętne? Chociaż wydaje mi się że do tyłu nie bo za mało przestrzeni.

Dodano po 1 [godziny] 47 [minuty]:

Poszło bez resetu BIOSu. Temperatury skaczą w okolicach 50-60 stopni

Dodano po 1 [godziny] 43 [minuty]:

Mimo wymiany po jakiejś godzinie gry w CS go mam ścinki ale nawet nie pokazuje spadku FPS tylko po prostu ścina co chwilę. Po wyjściu z wiedźmina 3 (testowałem czy jest coś lepiej)
    wyskoczył komunikat że wydajność systemu jest niska czy jakoś tak i pokazało opcje zmiany wyglądu Windowsa. Jaka może być przyczyna?
    Matrix270603
    Level 4  
    Grałem przez kilka dni i w grach jest trochę lepiej dzięki procesowi ale przed i po wymianie dzieje się tak że włączam kilka razy kompa gram i jest ok ale czasami włączam i w grach np są ściny i niski FPS. Dzieje się to co kilka razy gdy chcę grsc. Przykładowo przez kilka dni działało dobrze wczoraj mi zacinało dzisiaj było dobrze. Nie mam pojęcia jaka jest przyczyna.