Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
flexghzflexghz
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

peugeot 307 - Peugeot radio słabo odbiera stacje

21 Lut 2019 21:00 2148 3
  • Poziom 4  
    Witam. Mam problem z odbiorem stacji radiowych w Peugeot 307 rok produkcji 2003. Po wyszukaniu i zapisaniu kilku stacji wszystko gra ładnie do momentu, gdy samochód stoi. Po rozpoczęciu jazdy już tak fajnie nie jest - owszem są chwile że radio gra dobrze, ale są chwile że z radia słychać szumy albo całkowicie gubi fale danej stacji, zależne jest to od terenu jaki pokonuje samochód. Założyłem nowy przewód antenowy i nowy przewód zasilający wzmacniacz w podstawce anteny, wymieniłem wzmacniacz antenowy i antenę na nową dodatkowo miedzy antenę a radio wpiąłem separator antenowy. Sprawdzałem dziś na trzech radiach na każdym słabo odbiera w trasie słychać szumy albo radio od nowa wyszukuje stacji . Czy wina może być po stronie złego podłączenia kostek ISO. Bardzo bym prosił o pomoc i fachową doradę dołączam zdjęcia.

peugeot 307 - Peugeot radio słabo odbiera stacje peugeot 307 - Peugeot radio słabo odbiera stacje peugeot 307 - Peugeot radio słabo odbiera stacje peugeot 307 - Peugeot radio słabo odbiera stacje peugeot 307 - Peugeot radio słabo odbiera stacje peugeot 307 - Peugeot radio słabo odbiera stacje

peugeot 307 - Peugeot radio słabo odbiera stacje
  • flexghzflexghz
  • Poziom 24  
    Witam. Zasadnicze pytanie ---> Czy fabryczne radio też tak słabo odbierało,przed uszkodzeniem głowicy?Bo widzę wątek w innym temacie<--- Ze zdjęć wnioskuje że to radio to tania "ryżówka" więc i słabej jakości odbiornik radiowy scalony na jednym procesorze PLL. Pozdrawiam.
  • flexghzflexghz
  • Poziom 4  
    Orginalne radio clarion także słabo odbierało. Sprawdzałem również na radiu JVC KD-X210 i na nowym radiu Blaupunkt tokyo 110 na nich także słabo odbierało. Radio widoczne na zdj to jest właśnie Blaupunkt tokyo 110 w sklepie powiedzieli ze jest to dobre radio w dobrej cenie.