Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
MetalWork
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

zf intarder 2 - setra 317ul

dommal97 12 Wrz 2019 06:44 984 40
    Kudlatylew
    Poziom 2  
    Pomiary zrobiłem na zaworach powietrznym i olejowym, i czujniku temperatury, dla sprawdzenia ciągłości to też na centralce, wartości były takie same, do tego zawór powietrzny po podaniu napięcia coś syczy, co do działania nie sprawdzilem
  • MetalWork
    stanisławpiotr
    Poziom 27  
    Jeśli nie stwierdziłeś usterki to pozostaje tylko diagnostyka komputerem.
  • MetalWork
    Kudlatylew
    Poziom 2  
    Najgorsze że nie ma gdzie, nikt tego nie potrafi lub nie ma oprogramowania
    dommal97
    Poziom 5  
    Niestety u mnie problem też powrócił.
    wymieniłem zawór powietrza, zawór regulacji ciśnienia oleju i temperatury, dodatkowo podpinalem zastępcze przewody na te elementy bez efektu. Po przekreceniu kluczyka tylko słychać jak zawór puści powietrze przez chwilę i mrugnie 3x kontrolka
    stanisławpiotr
    Poziom 27  
    Z jakiego rejonu jesteście że nie ma w pobliżu żadnego fachowca w tej dziedzinie.
    dommal97
    Poziom 5  
    można powiedzieć Nowy Sącz
    stanisławpiotr
    Poziom 27  
    To nie daleko masz do Tarnowa.
    dommal97
    Poziom 5  
    no nie daleko. A gdzie dokładnie w Tarnowie mogę ta sprawę załatwić?
    stanisławpiotr
    Poziom 27  
    Kontakt na telefon PW.
    dommal97
    Poziom 5  
    odezwę się na pewno tylko teraz mam jeszce kilka wyjazdów. Ale przyszło mi do głowy czy to może mieć jakiś związek z intarderem bo nie działa mi ABS a wiem że powinien rozpinac intarder. tylko czy przez to może nie działać?
    stanisławpiotr
    Poziom 27  
    To na pewno dobry trop Abs często po can współpracuje z retarderem Jakby nie było jest to równierz system hamulcowy. Jesli jest problem z abs to i retarder nie będzie działał poprawnie. Szkoda że wcześniej o tym nie napisałeś mniej byś się naszukał problemu.