Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo Ideapad 330 - Laptop nie ma możliwości wyświetlania na ekranie zewnętrzny

22 Lut 2019 17:53 84 1
  • Poziom 5  
    Witam.
    Zakupiłem tydzień temu laptopa Lenovo z Ryzenem 3, dokładnie tego: https://www.morele.net/laptop-lenovo-ideapad-...R6lWoNpKwNp0H_Q9XVoaAjKJEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Problem jest taki,że jakby nie czyta mi tej karty graficznej radeona. Nie wyświetla się obraz na ekranie zewnętrznym. Wyświetla się taki komunikat: Komputer nie może używać innego ekranu. Spróbuj zainstalować ponownie sterowniki lub użyć innej grafiki.
    Co za tym idzie, nie mogę pograć w żadną grę bo wyskakują błędy. Jakieś pomysły co zrobić? Sprawdzałem sterowniki i są aktualne, ściągnąłem nawet specjalne narzędzie amd i pokazało, że wszystko ok. Może to być wina nie oryginalnego wina 10?
  • Poziom 10  
    Witam! Tak, może być to problem Windowsa 10. Aby to wykluczyć spróbowałbym zainstalować Linux (jest darmowy full version) i sprawdził działanie ekranu, karty itp. Jeżeli okazałoby się, że to nie system (mimo to nalegam na zakup oryginału, to jest ok 100 zł) to nie wiem co jeszcze może być za to odpowiedzialne...