Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jcb fastrac 185-65 - Kalibracja sprzęgła

22 Lut 2019 21:05 273 4
  • Poziom 3  
    Witam
    Czy ktoś z kolegów wie jak skalibrować sprzęgło przy modelu Jcb fastrac 185-65?
  • Poziom 3  
    Chyba nie do mojego modelu
    Ja przy dźwigni biegów mam 2 guziki a nie trzy
  • Poziom 32  
    Co ty chcesz kalibrować na sprzęgle głównym jak to jest klasyczne sprzęgło suche w kole zamachowym.Ustawiasz tylko wyłącznik krancowy przy pedale wg.serwisowki.Drążek łączący pedal z tłoczkiem pompy ustawiasz według wysokości pedałów hamulca i skoku pompy sprzęgla.
    Popychacz serowspomagania(jesli masz) ustawiasz według serwisówki(ja dodaje jeden obrót).
    Poprawnie odpowietrzone sprzegło działa bez problemu.Jak nie grzebana skrzynia(bo cos mi sie zdaje ze miałes zamiar grzebac w niej) i nie złozone za ciasno wałki to nie ma prawa ciągnąć.
    Posty twoje wyrwane z kontekstu.Grzebiesz w ciągniku ,nie piszesz co robiłes i dlaczego.i nagle wyskakujesz że skrzynia ciągnie. Co my jasnowidze? Moze ciągnie sprzęgło główne a moze skrzynie grzebałeś i nawet nie sprawdziłes czy słoneczko nie siadło.Łożyko załozone prawidłowa strona(płaską do nosnika)?
  • Poziom 3  
    Skrzynia była grzebania łożyska były wymieniane w ostatniej części skrzyni tam gdzie wychodzi na wał słoneczko i tarcz była ok
    A jeśli chodzi o odpowietrzenie to układ nie był otwierany. Łożysko oporowe założone poprawnie
    Regulowałem w jedną i drugą stronę i bez zmian