Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Słaby dźwięk ze słuchawek JBL T450BT na komputerze

25 Lut 2019 08:24 495 2
  • Poziom 4  
    Witam,sprawa jest nieco dziwna i nie wiem już co mam zrobić ,a wygląda to tak:

Miałem stary komp z płytą asus m2a hdmi i słuchawki JBL T450BT przez bluetooth, działały idealnie ,tak samo inne słuchawki "NO NAME" chińskie przewodowe tez działały dobrze,tydzień temu przyszedł czas na modernizacje kompa,praktycznie wszystko nowe ,poza dyskiem twardym,o dziwo wszystko poszło gładko z systemem windows 10, który miałem na dysku i nie trzeba było wgrać nowego.
    Wczoraj podłączam słuchawki JBL bluetooth i zonk w porównaniu do starego kompa to strasznie cicho jak około 20% mocy poprzednio,natomiast słuchawki przewodowe "no name" bardzo dobrze ,lepiej niż na starym kompie.
    Co zrobiłem?
    -odinstalowałem sterowniki,sprawdziłem tylko na windowsowych,zainstalowałem najnowsze stery,potem sprawdziłem starsze stery,i nigdzie nie było poprawy ,cały czas tak samo cicho.
    -podłączyłem SŁUCHAWKI JBL do smartfona i idealnie głośno,tak samo idealnie głośno na innym komputerze (tam mam win7),a wiec słuchawki są dobre.
    Co jest przyczyną że cicho grają?
    -sądzę ze przyczyną jest albo zmiana sprzętu ( płyta asrock B450 PRO),albo ostatnia duża aktualizacja systemu windows 10.

Więc pytanie co mogę jeszcze zrobić? bo próbowałem różnych sterów,usuwałem urządzeni i instalowałem i nic.....gra cicho
  • Poziom 4  
    Miałem system wgrać całkiem nowy ,ale dopiero po kupnie dysku SSD,a chodzi dobrze ten :stary system" ,no ale nic jeszcze dziś wgram nowy i zobaczymy co i jak