Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Interfejs MULTIDIAG PRO+ 2019 - Pytanie

25 Feb 2019 16:31 7812 4
  • Level 2  
    Witam wszystkich serdecznie jestem tu nowy. Mam pytanie. Wiem ze były podobne tematy ale nie znalazłem zadnego z wersja 2019.
    Chodzi mi o interfejs diagnostyczny MULTIDIAG PRO+ 2019 z aledrogo. Koszt takiego urządzenia to 770 zł. Sprzedawca zapewnił mnie drogą mailową ze sprzet jest wysylany z polski, posiada gwarancje 12 miesięcy, aktualizacje oprogramowania oraz oprogramowanie 2016.1 zapewnia również ze można smialo diagnozować auta do 2017 roku. Teraz moje pytanie brzmi: Czy warto ? Chodzi mi o prywatną diagnostykę. Urządzenie nie będzie pracowało w żadnym z warsztatów. Chodzi mi glownie o opcje odczyt/kasowanie bledow, rejestrator danych, programowanie wtryskow, egr, przepustnic, reset modułów itp. czyli ogolne szukanie usterek. Wiem ze to urządzenie nie zastapi serwisowki i nie zaprogramuje pcm czy bsi.
    ???
  • Level 42  
    mgotowa wrote:
    zapewnia również ze można smialo diagnozować auta do 2017 roku
    Bzdura, niech ci przyśle screeny z takiej diagnostyki, wersja 2016 diagnozuje kilka pojazdów z roku 2015 i 2016, chociaż nie wiem, czy to zbieg okoliczności, ale trafiły do mnie już 3 szt. delphi ds150 z uszkodzonym układem NCV7356G, Single Wire CAN Transceiver, które zostały uruchomione z softem 2016.
  • Level 32  
    Możesz i diagnozować 2020r po 'generic obd'. To samo zrobisz 'elmem' w cenie bierdonkowej 0,5l.
    Pomimo wersji 2016, 2015, 2014 itd, nie obsługuje prawie nic po roku 2013.
  • Level 2  
    A co myślicie o Chińczyku ds150e ? Czy kupno takiego cZegos w ogóle ma sens ? Czy to to samo co każdy tani interfejs ?
  • Level 32  
    To jest to samo (różne wersje wykonania pcb, różna jakość, różne obudowy). Pracuje pod tym samym softem.