Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] VW Passat B5 Fl VR5 2.3 AZX - Falujące obroty ,

25 Lut 2019 17:28 564 12
  • Poziom 4  
    Witam wszystkich forumowiczów, otóż mam drobny problem z moim paskiem, na benzynie jest wszystko raczej dobrze lecz na gazie dotykając tylko pedał gazu poprostu takie pyknięcie gazem obroty faluja przez jakiś czas i na chwilę przełącza się na benzynę, znowu jak wcisne więcej w gaz to po spadnięciu z obrotów nie faluje nic . Instalacja Stag 300 wtryski Hana,co prawda mają jakieś 70 tys przebiegu.Walcze z tym już z 6 miesięcy i nie mogę se poradzić, może ktoś z szanownych kolegów miał podobny problem.Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuję za podpowiedzi,
  • Pomocny post
    Poziom 35  
    Moim zdaniem reduktor nie daje odpowiedniej ilości gazu. Warto by było podłączyć pod kompa do LPG i sprawdzić co tam się dzieje.
  • Poziom 4  
    Reduktor założyłem niedawno nowy ma że 40tys , interfejs mam własny AC gaz synchro w miarę obcykany zwiększałem i zmniejszałem ciśnienie na reduktorze obecnie robocze mam 1 bar w AC ustawiłem 09 bara autokalibracja wychodzi niby dobrze to przełączanie i falowanie występuje tylko przy biegu jałowym i muśnięcie pedału gazu na benzynie tego nie ma pedał gazu można naciskać jak się chce i nic nie faluje no podczas nawet szybkiej i ostrej jazdy nie przełącza się na benzynę czyli parownik daje radę,
  • Pomocny post
    Poziom 13  
    wrzuć fotki z ustawień lpg i nagraj oscyloskopem te falowania w programie ac
  • Pomocny post
    Poziom 23  
    zrób zrzuty z ekranu bo z tych zdjęć nie widać za dużo, samą konfiguracje też wrzuć
  • Pomocny post
    Poziom 13  
    Tu na zdjęciu zaznaczyłem Ci gdzie zapisuje się oscyloskop, nic nie klikasz tylko czekasz aż wyskoczą Ci te dziwne szarpania i klikasz ten czerwony przycisk, zapisujesz i wrzucasz ten plik na forum

VW Passat B5 Fl VR5 2.3 AZX - Falujące obroty ,
  • Pomocny post
    Poziom 11  
    Witam,
    Tak z ciekawości to jakie wtryskiwacze tam kolego posiadasz? Z jakim czasem wtrysku gazu system pracuje na wolnych?
  • Pomocny post
    Poziom 23  
    mat300 napisał:
    Z jakim czasem wtrysku gazu system pracuje na wolnych?

z tego co widać na zdjęciu coś w granicach 3ms- 3,2ms pracując na LPG nie wiadomo jak na samej PB
  • Poziom 38  
    Zamontuj poprawnie wtryski lpg. Różnica długości kanałów.... nie, nie gaz się nie rozpręży i nie doleci.
  • Poziom 4  
    Pomogła wymiana wtryskiwaczy niestety Hany się zużyły założone zostały baracudy,temat zamykam.Dziekuje wszystkim za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Dodano po 50 [sekundy]:

Wymiana wtryskiwaczy.