Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

boczne drzwi reno kango 2007

renoPN 25 Feb 2019 18:44 198 0
    renoPN
    Level 1  
    Witam, temat już kiedyś był poruszany ale nie mogę nic zaleś na ten tema który tyczy mię
    Od niedawna w moim Renault Kangoo . w momencie zatrzaskiwania drzwi bocznych przesuwnych z lewej strony, wzbudza się zamek centralny na jeden cykl (zamknięcie i otwarcie wszystkich zamków w aucie).
    Wcześniej było oczywiście ok., dodatkowo zauważyłem, że ten sam objaw pojawia się bez zatrzaskiwania wspomnianych drzwi przesuwnych - wystarczy palcem przycisnąć włącznik krańcowy od tych drzwi umieszczony na słupku wraz z trzypunktowym polem styków. Drugie drzwi przesuwne zamek wcale nie reaguje nie otwiera się ani nie zamyka . wyczytałem w postach że jakiś magnez jest na wlewie paliwa jak tak to w jakim miejscu on miał by być umieszczony nie widać żeby coś gdzieś było u mnie. Byłem w jednym serwisie to sugerował że niby drzwi się obwiesiły tylne i złe uderzają rygle ale coś mi się wydaje że to nie jest to
    Proszę o sugestie, od czego zacząć poszukiwanie przyczyny (włącznik kontraktorowy, siłownik drzwi, styki...).
    Dziękuję za pomoc!