Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] suzuki gsx750 Inazuma - nie trzyma wolnych obrotów

26 Lut 2019 01:30 405 4
  • Poziom 9  
    Dzień dobry.
    Motor bez problemu odpalił po zimie. Przejechałem nim około 150 km.
    Następnie wymieniłem filtr powietrza i chciałem trochę podkręcić wolne obroty.

Zacząłem kręcić pokrętłem do regulacji - nie dawało to zbytnich rezultatów.
    Nie wiem czy nie był wtedy jeszcze na lekkim ssaniu...
    Jak odpuściłem ssanie, to zaczął tracić wole obroty - spadały aż do wyłączenia silnika.
    Teraz ma problemy lekkie z odpalaniem, jak odpali i się nagrzeje na ssaniu, to po wyłączeniu ssania obroty powoli spadają aż do wyłączenia.
    Pokrętło przestało w ogóle reagować.
    Co mogło się stać?
    Czy mogłem przekręcić to pokrętło?
    Dodam, że również nie mogę nigdzie znaleźć kranika w tym motorze - nie występuje?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 27  
    Dobrze złożyłes filtr ? Nieszczelności obudowy filtra , króćców( fałszywe powietrze) mogą powodowac problemy z obrotami. Kranik wkręcony od spodu do baku bez pokrętła .Otwierany podciśnieniowo.
  • Poziom 9  
    filtr dokręcony odpowiednio, potem wymieniłem jeszcze raz na poprzedni, i jeszcze raz.
  • Poziom 9  
    okazało się, że wykręciłem z gwintu śrubę od wolnych obrotów, na szczęście udało się wkręcić ją z powrotem, bez rozkręcania gaźników
    Temat do zamknięcia.
  • Poziom 9  
    Okazało się, że wykręciłem z gwintu śrubę od wolnych obrotów, na szczęście udało się wkręcić ją z powrotem, bez rozkręcania gaźników.