Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mysz Roccat Kone Pure Optical - Kursor myszy podczas poruszania zjeżdża dziwnie

27 Lut 2019 18:52 144 2
  • Poziom 2  
    Otóż wczoraj odszedłem sobie na jakąś godzinę od komputera i gdy wróciłem nagle moja myszka zaczęła dziwnie działać, gdy przesuwam myszką np. w prawo to kursor idzie w prawo lecz powoli zjeżdża w dół, gdy w lewo to idzie lekko do góry,a jak poruszam w górę i w dół to lekko rozjeżdża się na boki. Jest to nieprzyjemne gdy korzystam z komputera lub jak gram ponieważ nie fajne jest takie uciekanie kursora.
    I właśnie nigdy nie miałem takiego problemu to się tak nagle pojawiło i nie wiem teraz jak rozwiązać ten problem, czy to jest jakiś problem z myszką lub sterownikami idk. Próbowałem odinstalowywać sterowniki i nic to nie pomogło. Czy możliwe jest to że mam popsutą myszkę?

Mysz to Roccat Kone Pure Optical 5000dpi Black Edition
  • Poziom 36  
  • Poziom 1  
    Mam ten sam problem. Myszka zjeżdża w dół lub w górę gdy poruszasz się w lewo lub w prawo. Wydaje mi się, że jest to problem z sensorem i można to łatwo naprawić, jeśli masz odpowiedni sterownik do TEJ myszki. Wystarczy, że w ustawieniach programu ROCCAT KONE PURE OPTICAL | Driver v1.07 (stabilna wersja sterownika jaki udało mi się kiedyś znaleźć) wejdziesz w zakładkę "ADVANCED CONTROL" i w "SENSOR ALIGNMENT" klikniesz "ON" i ustawisz suwak na "-10", jest to najbliższe poziomowanie sensora jakie dało mi się ustalić.