Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

IVECO DAILY 2016 - Kupon stracił ważność kasowanie inspekcji

28 Lut 2019 08:24 1893 4
  • Poziom 9  
    Witam, zna ktoś sposób na kasowanie inspekcji w Iveco Daily z 2016r ? Wyświetla się komunikat kupon stracił ważność. Opisane wcześniej sposoby z pedałem gazu i chamulcem nie działają . Texa teoretycznie kasuje inspekcje ale komunikat się świeci
  • Poziom 14  
    W daily także miałem miałem przeprawę z tym, ale Texa to ogarnęła. Pedałowanie nie skutkuje a kasowanie serwisu olejowego możne być w EDC lub BC, albo też w obu na raz. Poczytaj co stoi w TEXIE,bo mnie dzięki tym informacją udało się to wykonać. Nie mam pewności, czy przy okazji nie było informacji,że sterownik silnika bada stan oleju i jeżeli stwierdzi, ze olej jest w jakimś stopniu zużyty (wymieniasz sam, jeździsz i po jakimś przebiegu trafiasz do kogoś, kto ma sprzęt diagnostyczny,) to kasowanie będzie możliwe po następnej wymianie, jak zostanie wykryty nowy olej.
  • Poziom 19  
    Dokładnie jest czujnik zużycia oleju, po wymianie skasujesz serwis.
  • Poziom 9  
    Czujnik zużycia oleju ? Mam właśnie takie Iveco na kanale i znalazłem tylko czujnik ciśnienia i poziomu oleju, chyba że ten od poziomu pełni dwie funkcje ?

Dodano po 18 [godziny] 33 [minuty]:

Kolega thesperado miał racje trzeba czytać instrukcję !!! w ostatnim punkcie texa pyta o ilość godzin pracy silnika do wymiany oleju , niby to opcja dodatkowa i zostawiłem wpisane zero a trzeba było zero zlikwidować i zostawić kreski lub wpisać jakąś wartość . Dzięki za zainteresowanie tematem
  • Pomocny post
    Poziom 14  
    Właśnie miałem Ci wysłać "ścieżkę" do informacji w Texie na temat zerowania.