Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung Galaxy S5 - Migający ekran przy niskiej jasności i przy wygaszaniu

Frizos 28 Feb 2019 12:06 2286 5
    Frizos
    Level 11  
    Witam. Jak w temacie. Co to może być ? Ekran miga przy włączaniu i wyłączaniu ekranu, nie ważne czy to już w systemie, czy w recovery. Dodatkowo miga przy małej jasności ekranu. Dziwne jest, to że jak nagrałem ekran, to tutaj w filmiku wszystko jest w porządku. Wina wyświetlacza, czy jakiś kondensator na płycie bardziej ?

Baterie podmieniłem na inną i jest to samo, wyświetlacza niestety nie mam na podmianę.
    KILLER-NH
    Level 9  
    a czy ekran jest orginalny??
    KRY5PIN
    Level 36  
    Ustawienia przywracałeś??
    Frizos
    Level 11  
    Ekran oryginalny, wgrywalem oryginalny soft i aktualnie najnowszy RR android 9 i zawsze to samo.
    KRY5PIN
    Level 36  
    No to lcd do podmiany na początek.
    KILLER-NH
    Level 9  
    wyklej delikatnie ekran(nie grzej za bardzo bo sie zrobi zolty), sprawdz czy tel nie jest podlany(zawilgocony), sprawdz i przeczysc zlacze lcd(na plycie i tasmie od lcd), jak nie pomoze 50/50 plyta (backlighty albo ic chip lcd) albo lcd. jak nigdy nie wyklejales lcd to bedzie ciezko, ale jak masz zdolnosci manualne i spryt dasz rade, potem mozesz zanisc plyte to serwisu zeby podpieli ci jakis lcd na chwile i zobaczyli czy plyta ok( zachec serwis do pomocy za darmo tym ze jak plyta bedzie sprawna to raczej zgodzisz sie na wymine w ich punkcie ale nie na pewno bo sie zastanowisz), aha i lcd azjatyckie zamienniki kicha straszna, a orginal wciaz drogi.powodzenia