Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

problemy z elektryka w lanosie

08 Wrz 2005 14:58 1344 5
  • Poziom 2  
    Witam, odrazu uprzedzam, ze uzylem opcji "szukaj", i nie znalazlem odpowiedzi na moj problem. Sprwa wyglada nastepujaco: otoz zmienilem standardowe radio w lanosie na vdo, wszystko pieknie, z tym, ze po pewnym okresie(kilka dni uzytkowania) radio sie wylacza i juz nie "wstaje". Okazuje sie, ze radio nie jest spalone ale nie chce wspolpracowac z lanosem, natomiast standardowe radio tak. Slyszalem, ze to wina instalacji elektrycznej w lanosie. Licze na wasza pomoc, z gory serdeczne dzieki :)
  • Poziom 18  
    To niemozliwe .Stosujesz do podłaczenia przejscie kabli z Daewo na iso?czy kośc Daewo jest wycieta i podłaczasz na kabelkach.chyba ze radio które stosujesz jest jakims firmowym radiem .jezeli jest to standartowe radio na kośc iso to ma pasowac bez przeszkód.Lanos niema zadnych kruczkow w instalacji radiowej.
  • Poziom 2  
    radio na poczatku dziala <jest podlaczane przez kostke bodajze> ale po pewnym czasie odmawia wspolpracy, i juz wcale sie nei uruchamia. po ponownym podlaczeniu, znow chodzi jakis czas i znow gasnie. Slyszalem ze lanosy maja jakis problem z elektryka i nie pamietam dokladnie ale chyba ktos mi mowil cos o jakis stabilizatorach napiecia.
  • Poziom 18  
    Nie spotkałem sie z jakimiś stabilizatorami w Lanosie.Nie zdażyło mi sie miec problemy z instalacja w tym samochodzie,a przy audio w samochodzie robie duzo.Sprawdz czy wtedy jak radio niegra są oba napiecia zasilające i masa.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 15  
    zewrzyj żółty kabelek z czerwonym od wiązki z radia i podłącz do żółtego z kostki zasilającej radyjko, możliwe ze wina lezy w stacyjce przy kostce zapłonowej która to wyłancza radyjko po wyciągnięciu kluczyka, zpsóła sie i pewnie wcale nie podaje napięcia na czerwony kabelekdo radyjka,