Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Błąd z aplikacją Epic Game Launcher, nie może się włączyć do końca. Nie działa.

Adam10613 02 Mar 2019 11:14 30699 8
 • #1
  Adam10613
  Level 5  
  Aplikacja nie może się włączyć do końca. By zrozumieć ten błąd należy obejrzeć film z załącznika, ponieważ nie umiem opisać tego błędu. Próbowałem odinstalowywać i zainstalować na nowo, ale to nie pomogło. Może ktoś miał coś podobnego, może takiego samego. Jest to problem z epic games launcher. (Wiem , wiem może ktoś napisać bym do supportu napisał, lecz oni są zajęci innymi rzeczami. I tak napisałem, lecz nie dostałem odpowiedzi)
  Film w załączniku pokazuje błąd. Windows 10 Pro, GPU- Nvidia GeForce Gtx 1050 Ti, CPU - Intel Core i7 7700HQ, 16 GB RAM.
 • #2
  Voof
  Level 12  
  Hej,
  Widziałem już kiedyś coś takiego.
  Pomogło wtedy odinstalowanie programu za pomocą revo uninstaller.
  na liście programów klikasz odinstaluj a potem skanowanie zaawansowane, aby usunąć wszystkie pozostałości po programie - rejestr itp.
  Potem instalacja na nowo.
  Warto spróbować, bo po zwykłym odinstalowaniu programu zawsze coś zostaje.
 • #3
  Adam10613
  Level 5  
  Spróbowałem tak jak napisałeś, ale nie zadziałało.
 • #4
  Anonymous
  Level 1  
 • #5
  n.vision
  Level 30  
  Widać że nikt z Was nie programuje. Przede wszystkim odpal Event Viewer (główny log Windowsa), wejdź w Windows Logs -> Application i zdiagnozuj, co to za błąd, co się sypie

  Kolejny miejscem gdzie należy szukać są logi aplikacyjne aplikacji, którą odpalasz. Tutaj masz instrukcję, jak odpalić logi
  https://epicgames.helpshift.com/a/epic-games-...-i-generate-my-epic-games-launcher-debug-logs

  A później jak człowiek wejdź w logi i przeczytaj co się stało, linijka po linijce. Filozofowanie na podstawie objawów to raczej mało efektywny pomysł

  Dodano po 2 [godziny] 39 [minuty]:

  Ktoś usunął Twój komentarz z logiem, nie rozumiem dlaczego. Spodziewałem się raczej czerwonej ikonki "ERROR" niż "INFO", ale jeśli nic więcej nie było, to pewnie to.

  Wygląda jakby Twój program próbował coś wczytać i coś się wychrzaniło - zapewne nieprzewidziany błąd, skoro nic więcej programista tam nie wyrzuca. Program wypluł do logów Windowsa tylko informację "See trace log for details"(zakładam że chodzi o logi tego oprogramowania właśnie), więc jeśli sam chcesz to zdiagnozować, bez wchodzenia do logów aplikacji zgodnie z tym co napisali w linku o uruchomieniu logów debugowania (ten link który podałem) to się nie uda : )

  Czyli jeśli chcesz to sam diagnozować, musisz odpalić logi aplikacji z linku. Jeśli zgłosisz to do twórców aplikacji, to też zapytają Cię o te logi
 • #6
  Adam10613
  Level 5  
  Sam usunąłem tego screena, ale jak jest potrzebny to mogę go wrzucić. A logi znalazłem, tylko ja na tym w ogóle się nie znam, więc nic nie zdziałam.
  Błąd z aplikacją Epic Game Launcher, nie może się włączyć do końca. Nie działa.
 • #7
  n.vision
  Level 30  
  Prawdę mówiąc ja też się nie znam, jedyna różnica między nami jest taka że ja wiem że trzeba szukać logów i że osobiście spróbowałbym wyczytac w nich, co się dzieje. No to nic, z przekonaniem "nie znam się więc nic nie zdziałam" raczej rzeczywiście nic z tym nie zdziałasz, ani nie nauczysz.

  Na log który wrzuciłeś już odpowiedziałem, więc nic tu po mnie
 • #8
  memor1
  Level 11  
  Witam. Mialem podobny problem. Pomoglo wylaczenie drugiej karty graficznej w laptopie.
 • #9
  Adam10613
  Level 5  
  Zaktualizowałem sterowniki.