Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Optex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brama 2 skrzydłowa - automat z centralą

02 Mar 2019 18:41 369 14
  • Poziom 7  
    Witam

Chciałbym zakupic porządne siłowniki z centralą do brama 2 skrzydłowej.

Wymiary :

Szeroki slupek , 170 cm jedno skrzydło.

Szukam czegoś w logicznej cenie , ale co posłuży na lata , żeby nie kupowac badziewia.

Prosiłbym o jakieś przykłady produktów w rozsądnej cenie , ponieważ brama nie jest mega wielka ani ciężka.
  • Poziom 4  
    Witaj kup sobie nice 2GS 2słowniki srubowe super sprawa .używam już około 5 lat i w tym roku tylko smarowałam sruby nawet sybki śnieg ogarnia .kupiłem w mrowce koszt około 1200 zł pozdrawiam
  • Poziom 7  
    A to razem z centralą sterująca te silowniki sa?
  • Poziom 4  
    Cały komplet centralna, 2 słowniki srubowe 2piloty brak jest fotokomórki i koguta migajacego który tylko zwiększa zasieg pilota .fotokomôrka nie potrzeba bo lekko przytrzymasz ręka bramę i centralna rozłącza otwieranie lub zamykanie .Wszystko made in france .nawet w -30 stopni spokojnie się otwiera .rozmawiamy o bramie wjazdowej na posesji ?
  • Poziom 4  
    U mnie jest podobna bramą słupek jest 80x80 kupiony w leroy merlin bo jest malowany proszkowo super sprawa .a wracając do centrali to też miałem dylemat jaki kupić na allegro jest mnóstwo tego i niedrogiego badziewia ale opinie różne .przy minusowych temperaturach się zacinaja otwierają do połowy itp.postanowiłem postawić na firmowy sprzęt i jestem zadowolony .jest jeszcze faak ale była droższa bo z bajerami występuje które są niepotrzebne a kosztują dodatkowo 700zł .moja centralne jakbym chciał uzbroić w fotokomorke i koguta to 2000 trzeba dać sorki za pisownię
  • Poziom 7  
    Dzieki za info szukalem czegos w takiej cenie zobacze w mrowce i brico marche u siebie w miescie w razie gwarancji to tylko cwila zaniesc.
    Dzieki
  • Poziom 4  
    Powodzenia na pewno będziesz zadowolony
  • Poziom 7  
    Mam jeszcze do Ciebie pytanie baba w sklepie powiedziała , że muszę dokupić jakieś listwy boczne czy coś takiego za około 200+zł .
    Kupowałeś takie coś ?
  • Poziom 22  
    tomski 744 napisał:
    Witaj kup sobie nice 2GS 2słowniki srubowe super sprawa .używam już około 5 lat i w tym roku tylko smarowałam sruby nawet sybki śnieg ogarnia .kupiłem w mrowce koszt około 1200 zł pozdrawiam

Nice 2GS ? nie znam, chyba raczej chodziło tobie o siłowniki Mhouse WG2S, które raczej nie bardzo nadają się na szerokie słupki murowane ze względu na krótki skok siłownika.

tomski 744 napisał:
    U mnie jest podobna bramą słupek jest 80x80

Podobnie jak u autora wątku ? Kolega @Stranek wyraźnie napisał, że ma szeroki słupek, nawet załączył zdjęcie poglądowe, a kolega wyskakuje ze słupkiem metalowym 80x80 mm. No faktycznie podobnie ;)

Jeśli już ma być Mhouse to model WT2S, ale może autor wątku poda najpierw ciężar skrzydła bramy, wymiary słupka murowanego oraz odległość odstawienia zawiasu bramy od krawędzi słupka.Czy na zamknięciu skrzydeł bramy jest ogranicznik (odbojnik) ?

Tutaj przykład próby zamontowania siłowników WG2S na szerokich słupkach. Pan który to montował, poddał się i zostawił klienta z niedomykającą się bramą (brakuje kliku centymetrów skoku siłownika). O estetyce montażu uchwytu do skrzydła bramy nie wspomnę ;)

• Poziom 7  
    U mnie jest mniej wiecej takie cos jak na fotce tylko , że brama jest na zawiasie i dzieki temu jest okolo 3-4 cm odstepu miedzy slupkiem a zamknieta brama.
    Skrzydlo bramy moge wychylic za slupek ze 3-4 cm

Slupki mam murowane.

Wyglada to mniej wiecej jak na zdjeciu pogladowym ;)

Te listwy beda potrzebne , które Pani w mrówce chce mi dodać do zestawu za 250 zl ?
  • Poziom 22  
    No to jeszcze raz, bo widzę, że kolega nie doczytał

glider33 napisał:
    ... może autor wątku poda najpierw ciężar skrzydła bramy, wymiary słupka murowanego oraz odległość odstawienia zawiasu bramy od krawędzi słupka.Czy na zamknięciu skrzydeł bramy jest ogranicznik (odbojnik) ?
  • Poziom 7  
    Skrzydlo jedne ma okolo 160cm.
    Waga to okolo 20-30kg.

Slupek 24 cm szerokosci betonowy.

Brama jest na zawiasach jeden u gory i drugi u dołu i dzieki niemu jest ze 3-4cm na obu skrzydlach.

Nie ma zadnego odbojnika.
  • Poziom 22  
    Czyli zawias 12 cm od krawędzi słupka ? Najlepiej wrzuć zdjęcie swojej bramy.
  • Poziom 4  
    U mnie jest siłownik Bill40m Beninca. Co prawda trochę inne słupki, ale montaż i działanie bez kłopotu mimo upływu czasu. Do bramy dwuskrzydłowej w sam raz, bo otwiera się i zamyka płynnie, bez szarpania