Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Bosch czy LG - LG F4j7ty2w czy lepiej Bosch WAT24441PL

BartekGie90 03 Mar 2019 22:25 1104 1
    BartekGie90
    Level 1  
    Witam!
    Od kilku dni razem z żoną szukamy pralki i suszarki. Im dłużej analizujemy, tym w sumie mniej wiemy i mamy większy mętlik. Dlatego też chciałem Was zapytać o opinię, która pralka wg Was jest lepsza i dlaczego?
    Wahamy się pomiędzy LG F4j7ty2w a Bosch WAT24441PL. Osobiście bardziej przemawia do mnie LG że względu na silnik DD i 10letnią gwarancję na niego i fakt, że łożyska na pewno są wymienne. Z góry dziękuję za fachową radę!

Na koniec jeszcze chciałem dodać, że w zależność od tego która wybierzemy pralkę, to z tej samej firmy weźmiemy suszarkę i dlatego też LG jest dalej faworytem bo daje 10 lat gwarancji na pompę ciepła w suszarce.

Oczywiście, jeżeli inny model jest wart rozważenia to chętnie wezmę pod uwagę!
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    Borutka
    Level 29  
    BartekGie90 wrote:
    LG jest dalej faworytem bo daje 10 lat gwarancji na pompę ciepła w suszarce.

Gwarancja jest jedynie na sprężarkę i silnik. To nie te elementy powodują typowe problemy. Oczywiście lepiej mieć tę gwarancję niż jej nie mieć, ale w kwestii awaryjności nic szczególnego ona nie wnosi.