Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SAMSUNG LED UE32N5002 - Problem z odtwarzaniem plików.

tomasz33p 04 Mar 2019 23:32 243 0
    tomasz33p
    Poziom 2  
    Mam problem z odtworzeniem niektórych pilków na tym telewizorze. Został zakupiony dzisiaj, jest wgrane najnowsze oprogramowanie (z 2016 roku). Wszystkie pliki, które się nie odtwarzają są w formacie mkv, ale inne w mkv otwierają się normalnie. Problem w tym, że te pliki otwierają się na starym Samsungu (Samsung LE26D450G1W; ostatnia aktualizacja oprogramowania dla tego modelu to 2012 rok). Na tym nowym otwarza kodek x265 i czyta poprawnie USB 3.1, na tym starym czyta tylko x264 a podczas oglądania nawet na pendrive 3.0 32gb obraz co chwilę się zacina. Jestem zszkowowany, że otwierają się na takim starym a na nowym wyskakuj tylko: "Wybrany plik nie jest obecnie obsługiwany". Nie ma opcji, żeby te pliki mi nie chodziły, jak temu zaradzić?

hmm teraz zauważyłem, że nie otwarzają się pliki, którego źródłem było BluRay, bo netflix czy webripy otwarzają się normalnie. nie wiem czy ma to jakiś związek, ale to byłby jakiś absurd...

dla porównania: nie otwiera się plik 3,2 gb bluray a otwiera się 10,9 gb bluray.