Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Audi A4-B6 2003 rok 1.9 TDI błędy w klimie

05 Mar 2019 09:07 1104 4
 • Level 12  
  Witam . mam problem z klimatronikiem .auto jak w temacie Audi A4-B6 2003 rok 1.9 TDI klimatronik . bez podgrzewanych siedzeń . Nawiew działał ale regulacja temperatury głupiała , Diagnoza pokazywała błędy wszystkich silniczków nawiewu. czujników tęperatury . błąd napięcia odniesienia oraz niewłaściwy numer panelu klimatronika - założony był z podgrzewanymi siedzeniami - .Wymiana panelu na właściwy - po numerze win niewiele pomogła . wymiana silniczka klapy nawiewu wewnętrznego pomogła na tyle że klimatyzacja pracuje prawidłowo . choć silniczki poruszają się skokowo .nie płynnie adaptacja silniczków przeprowadzona . Pozostaje sześć błędów których nie można skasować . 00727 . 00601 . 01841 . 01842 . 00604 . 00735 górny dopuszczalny próg przystosowania przekroczony. Jaka kolwiek podmiana silniczków nie przynosi rezultatów . błędy pozostają i niemożna ich skasować . Błędy w całym aucie skasowane . pozostaje błąd drzwi lewych tył . co wydaje mi się nie ma wpływu na pozostałość.
  Może ktoś miał już taki problem . za pomoc dzięki
 • Level 12  
  Dodam jeszcze że po odłączeniu pięciu silniczków ,błędy nie skasowane nie zmieniają się.

  Dodano po 6 [minuty]:

  Adaptacja wykonana prawidłowo , silniczki pracują płynnie od jednego położenia do drugiego , zasilanie oraz minus sprawdzone , zasilanie czujników oraz rezystancja czujników mierzona , wychodzi że jest OK , panele klimatronika podmienione - trzy sztuki nie mogą być uwalone , mimo iż mają inne oznaczenia pracują podobnie.
 • Level 1  
  Witam, mam podobny problem. Czy udało się jakoś zaradzic? będę bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam
 • Level 12  
  W całej sprawie uszkodzony był silniczek regulacji dopływu powietrza / zewnętrzne - wewnętrzne , są dwa silniczki / w pewnym momencie silnik nawiewu pracował na zamkniętym dopływie powietrza , obie klapki nawiewu zamknięte . Błędów nie udało mi się skasować mimo podmiany wszystkich silniczków i ich kalibracji. Klient zabrał samochód i mówił że gdy usterka się pojawi to przyjedzie .Minoł rok i nie reklamował.