Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Iveco Daily 2013 - Kontrolka zużycia klocków

05 Mar 2019 16:41 483 2
  • Poziom 9  
    Cześć. Potrzebuję informacji które kable zewrzeć i w jakim sterowniku by pozbyć się kontrolki zużytych klocków w moim busie. Niestety wiązka przetarła się w nieznanym mi miejscu i zwory na wtyczkach już nie wystarczają, a w sieci znaleźć cokolwiek o tym problemie graniczy z cudem.
    Pozdrawiam
  • Poziom 18  
    Nie chce cie wprowadzić w błąd bo nie wiem jak jest w Iveco z 2013r ale ja mam Iveco z 2006 (w nowej budzie) u mnie jest tylko jedno podłączenie pod wszystkie koła ( łączenie szeregowe) nie pamiętam dokładnie ale skrzyżowanie wiązki znajduje się nad lewym przednim kołem połączenie ich powinno pomóc
  • Poziom 9  
    Kable u mnie wchodzą w wiązkę położoną w ramie i idą do złączki przy chłodnicy, dostęp koszmar. Najłatwiej byłoby podziałać przy BSI, ale nie mogę znaleźć żadnych schematów do tego modelu.
    W załączniku wgrywam zdjęcie body computer w moim iveco, może ktoś poratuje rozpiską... Iveco Daily 2013 - Kontrolka zużycia klocków

PS Znalazłem miernikiem. Jakby ktoś szukał - dolna lewa wtyczka przy body computer, ma po dwa rzędy pinów po obu stronach. Cztery fioletowe kable, dwa są od klocków, a pozostałe dwa od czujnika poziomu płynu.