Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Lg G5 - utracone dane, błąd, odzyskiwanie

05 Mar 2019 19:07 159 3
  • Poziom 11  
    Witam, w jednej z aplikacji zainteresowała mnie reklama aplikacji do obrobki zdjęć. Po zainstalowaniu włączyłem ją. Prosiła o dostep do galerii co nie jest niczym dziwnym przy tego typu aplikacjach. Po wybraniu jesnego ze zdjęć okazało sie aplikacją ma niewiele wspolnego z możliwościami pokazanymi w reklamie so tego zdjecie które wybralem do obróbki bez żadnego zapisywania okazało sie niemozliwe do otwarcia. Aplikacje usunąłem. Problem w tym że dzisiaj czyli dwa dni pozniej probowalem otworzyc inne zdjecia co takze jest niemożliwe.
    Wyglada to tak. W galerii widac miniaturki przy probie włączenia zdjecia jest napisane ze nie obslugiwana zawartość. Pod windows widać pliki jako 0 kb. W szczegółach w galerii podana jest rzeczywisty rozmiar za to w eksploatorze plikow w telefonie w ogóle nie ma żadnych plikow.
    Trraz pytania:
    Czy istnieje jakis program ktory poradzi sobie z odzyskaniem plikow jpg i mp4
    Czy istnieje jakas metoda aby podłączyć telefon jako pamiec masową bo wtedy pod windows spokojnie daloby sie odzyskać.

Czy da sie sprawdzic jak nazywala sie aplikacja którą instalowalem i usunąłem. Bo nazwy nie pamietam.
    Lg G5 - utracone dane, błąd, odzyskiwanie
  • Poziom 25  
    Do odzysku takich plików jest dobra aplikacja "dr.fone", ale jest płatna.

Zainstaluj dobry menadżer plików typu "ES File Explorer" lub coś podobnego i zobacz czy gdzieś nie przeniosło Twoich plików. Pamięci wewnętrznej telefonu nie uruchomisz pod windows jako masowej, no chyba, że zrobisz root i przez ADB się dostaniesz do pamięci.

Może też to być zbieg okoliczności, generalnie LG serii G4 i G5 miały problemy z pamięciami...
  • Poziom 11  
    W Sklepie Play w zakładce Moje gry i aplikacje jest kolejna zakładka Biblioteka. Tam byla nazea tego programu. Po ponownym zainstalowaniu i wlaczeniu programu nadtepnie probie otwarcia plików program znów wylądował w koszu ale o dziwo nagle zdjecia zaczęły znow pokazywać się w galerii. Może to zwykly przypadek chociaz utrata zdjec nastąpiła bezpośrednio po usunieciu aplikacji a pokazaly się one znów po drudiej deinstalacji. Bynajmniej wszystkie zdjęciami juz są skopiowane na komputer. Problem rozwiązany dziękuję za odpowiedź
  • Poziom 11  
    W Sklepie Play w zakładce Moje gry i aplikacje jest kolejna zakładka Biblioteka. Tam byla nazea tego programu. Po ponownym zainstalowaniu i wlaczeniu programu nadtepnie probie otwarcia plików program znów wylądował w koszu ale o dziwo nagle zdjecia zaczęły znow pokazywać się w galerii. Może to zwykly przypadek chociaz utrata zdjec nastąpiła bezpośrednio po usunieciu aplikacji a pokazaly się one znów po drudiej deinstalacji. Bynajmniej wszystkie zdjęciami juz są skopiowane na komputer. Problem rozwiązany dziękuję za odpowiedź

Dodano po 8 [godziny] 23 [minuty]:

Problem zniknął po ponownej instalacji i deinstalacji aplikacji która prawdopodobnie go spowodowała