Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Vw passat b7 2012 2.0tdi 140KM - Nie odpala wyświetla błąd esc

05 Mar 2019 20:11 438 6
  • Poziom 2  
    Witam .
    Auto paliło normalnie, po jakimś czasie chciałem odpalić słychać było gong i błąd na blacie Usterka:stabilizacja toru jazdy esC słychać takie "prrrr" i nie kręci wyświetla do tego kontrolki jedna auto w poślizgu, abs, przekreślone P takie jak od ręcznego tylko że na pomarańczowo i nie świeci się kontrolka od świec Żarowych
    Pod komputerem pokazuje błąd jakiś od hamulca 01314 proszę o pomoc właśnie idę sprawdzić bezpieczniki i przekaźniki (Jak znajdę)
    Jeszcze zwracam się z prośbą o (jeżeli to możliwe) podesłanie jakichkolwiek schematów el tego oto auta i jak można gdzie znajdują się przekaźniki i czy jest takowy o nr 109?
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 34  
    Cytat:
    słychać takie "prrrr" i nie kręci

Słaby akumulator może, albo coś z rozrusznikiem.
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 2  
    coperfild napisał:
    Cytat:

Nie nie to nie jest bateria te "prrr" nie jest głośniejsze od dźwięku przekaźnika i to słychać tylko w aucie nie na zewnątrz.
  • Poziom 18  
    01314 - brak komunikacji CAN między modułami
    Diagnostyka wszystkich i weryfikacja który z którym się nie widzi i wtedy szukać
  • Poziom 2  
    CAR pass napisał:
    01314 - brak komunikacji CAN między modułami
    Diagnostyka wszystkich i weryfikacja który z którym się nie widzi i wtedy szukać

Dziękuję będę szukał wrzucę screen z vag'a
  • Poziom 2  
    Witam ponownie .
    Passat właśnie stracił komunikację ze sterownikiem silnika ecu tylko teraz nie wiem od czego mam zacząć żeby to sprawdzić po włożeniu kluczyka w stacyjke pozycja zapłon brak kontrolki od świec zarowych Nie łączy się z ecu przez obd autocom vag k + can. Wiatraki od chłodnicy się włączają i tyle wyłączają się dopiero po wyjęciu kluczyka że stacyjki ...
    Czy przy sterowniku są jakieś przekaźniki co mogę jeszcze sprawdzić?

Dodano po 1 [minuty]:

coperfild napisał:
    Cytat:

Dodam że aku zmienione dziś na nowe i nie pomogło
  • Poziom 18  
    Oddaj do elektryka bo widzę że możesz stracić połączenie z bankomatem. Be urazy