Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Czy opłaca się wymienić Golfa IV na Volkswagena Touran po wypadku?

caber 05 Mar 2019 23:48 621 5
    caber
    Level 17  
    Witam czy będzie mi się opłacało zamienić mojego golfa 4 za tourana który jest po wypaduu cały szpachlowany ,auto jezdzi super lecz blacharsko jest tragiczne touran jest z 2003 roku trendline a mój golf z 2000 w wersji highline

Dodano po 47 [sekundy]:

apollo-ireland.akamaized.net/v1/files/09t2xoaz154o2-PL/image;s=1000x700

tak wygląda ten touran
    Czy opłaca się wymienić Golfa IV na Volkswagena Touran po wypadku?
    piachu1994
    Level 38  
    Moim skromnym zdaniem to nie. Jak mówi przysłowie: lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu.
    Link nie działa.
    caber
    Level 17  
    Dodano po 9 [minuty]:

Golfik zrobiony silniczek na prawie 200 KM wraz ze skrzynią 6b i sprzęgłem,nowy rozrząd,pompowtryski AL w stanie idealnym, nowa uszczelka pod głowicą wraz z planowaniem,nowe drążki i końcówki oraz sworznie z tulejami,zrobiona zbierzność wersja highline tylko tempomatu brak,zawieszenie w bdb stanie,ile tak mniej więcej jest wart ?

Dodano po 21 [minuty]:

A tu opis tego tourana bo wczesniej był na olx;
    Witam,
    Mam do zaoferowania jeżdżącego Volkswagena Tourana z 2003 roku. Auto jest technicznie sprawne. Regularnie kursuję nim na trasie Biłgoraj-Warszawa do pracy. Silnik to niezawodny 1.9 TDI 105 koni mechanicznych, który został niegdyś chipowany na około 130 koni. O ile samochód nadaje się technicznie do jazdy to należy zająć się przy nim blacharką. Mankamenty widoczne są na zdjęciach, obejrzeć można to na żywo. Stąd niższa cena, ponieważ sam osobiście nie mam możliwości czasowych aby się tym zająć.

Więcej zdjęć na mojej stronie imef.pl/touran/

Wyposażenie:
    - ABS
    - Radio CD/USB/MP3 marki Pioneer
    - Centralny zamek
    - Elektryczne szyby przód, tył
    - Elektrycznie ustawiane oraz podgrzewane lusterka
    - Poduszki powietrzne z przodu
    - Wspomaganie kierownicy
    - Felgi aluminiowe R16 + komplet zimowych kół na felgach R15 z oryginalnymi kołpakami Volkswagena
    - ESP (stabilizacja toru jazdy)
    - Hak
    - Klimatyzacja sprawna
    - Komputer pokładowy (info o spalaniu, trasie, tankowaniu itp)
    - Nawigacja TomTom z bluetooth widoczną na zdjęciach dodaję gratis
    - Przyciemnione lekko tylne szyby
    - Relingi dachowe, dodatkowo gratis dodaję belki dachowe, niewidoczne na tych zdjęciach
    - Skrzynia biegów 6-cio biegowa
    - Tapicerka welurowa
    - Tempomat

Oglądać można po uzgodnieniu telefonicznym. Jeśli w danej chwili nie odbiorę telefonu to na pewno oddzwonię.
    andrzej lukaszewicz
    Level 40  
    A pomyślałaś jak ten szpachlowóz zacznie linieć i zgubi szpachlę ? A jak był sprawany z 2 części? Jak to równo sprzedaż za rok,dwa?
    Kantylena
    Level 20  
    Dziwna zamiana z 200 konnego Golfa IV 3 drzwi na minivana 130 konnego?
    Poza tym blacharka/lakier jest dużo gorsze od ogarnięcia niż mechanika.
    Lepiej mieć zdrową blachę a problemy mechaniczne niż odwrotnie.

Poza tym dopytaj jaki silnik ma kod bo jak to jest 1,9 tdi BXE to możesz się zdziwić że też za długo nie pojeździ.

Jak chcesz Twój wybór ale szukaj normalnej oferty a nie okazji.
    caber
    Level 17  
    Zdecydowałem że nie zamienię, ale ktoś inny na chandel go kupił.Jak ja chciałem go zamienić to był w cenie 3800 do negocjacji miał jeszcze komplet alusów z oponami letnimi a teraz tu go ktoś oferuje już bez radia i drugiego kompletu kół za 4500 ,ładnie z ceną pojechał i zdjęcia zrobione tak ze mało widać ; www.olx.pl/oferta/volkswagen-touran-2004r-1-9...a-zarejestrowany-CID5-IDyXAtO.html#c302a7297f

Dodano po 4 [minuty]:

silnik jest AVQ 101 KM

Dodano po 1 [minuty]:

Jak miałem jeszcze ochotę się zamienić wcześniej to oglądałem to auto i sprawdziłem przy okazji kod silnika.