Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Vw Bora 1.9tdi 90km im silnik cieplejszy dłużej kręci

06 Mar 2019 04:19 315 8
  • Poziom 3  
    Witam jestem tu nowy więc proszę bez hejtu :) Posiadam VW Bore 1.9tdi 90km kupiłem ją parę dni temu i mam z nią taki problem gdy jest zimny silnik a nawet ujemne temperatury autko pali od strzała, a im silnik robi się cieplejszy to auto dłużej kręci. Przy temperaturze 90 stopni bora kręci z jakieś 7-9s. PS jestem młodym kierowca i chciał bym się dowiedzieć coś od ludzi z doświadczeniem zanim pojadę do mechanika który wymieni pół auta a problem zostanie :)
  • Poziom 26  
    czujnik temperatury cieczy jest do wymiany na 95%

aby to potwierdzić to gdy znów będzie problem odepnij wtyczkę od w/w czujnika i zobacz czy bedzie poprawa
  • Poziom 16  
    watpie to nie bezyna zeby go dawka paliwa zalewała raczej problem z pompa wtryskowa jej ustawieniem
  • Poziom 26  
    robokop napisał:
    Czujnik temperatury
    VP37 ???? czy co??
  • Moderator Samochody
    marcin.koz2910 napisał:
    robokop napisał:
    Czujnik temperatury
    VP37 ???? czy co??
    Co "co"? Zdecyduj się w końcu - doradzasz, czy się dopytujesz. Bo jak dopytujesz - to załóż sobie własny wątek. A jak doradzasz, to lepiej przestań.
  • Poziom 39  
    No co wy za ...... ,tłokorozdzielacz w pompie wtryskrowej zużyty ,rozrusznik ,akumaulator to typowe.
    Naprawia sie to p njanizszej lini oporu i kosztach modyfikując oprogramowanie w sterowniku,bo to najpewniejsza opcja i pali od obrotu.
  • Poziom 3  
    Problem rozwiązał się sam gdy rozrusznik padł całkowicie :) wymiana na nowy i wszystko działa =) ale i tak dziękuję za rady =D