Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Fiat fiorino 2008 sterownik centralnego zamka

06 Mar 2019 20:34 387 6
  • Poziom 7  
    witam mam Fiata Fioruno z 2008r ma centralny zamek ale tylko otwierając kluczykiem chciałbym dołożyć centralke z pilotem. Prosze mi powiedziec czy centralka z linku poniżej będzie pasowała ?

https://allegro.pl/oferta/sterowanie-na-pilot-fiat-punto-palio-bravo-doblo-7798331471

prosze o pomoc bo z tego co sie orientuje nie każdy sterownik bedzie działał jeśli ten jest zły prosze cos polecic
  • Poziom 43  
    Witam. Spokojnie będzie pasować.
  • Poziom 7  
    a kolego wiesz może gdziesie wpiąć ? bo z tego co wiem to jest problem i trzeba przez jakiś rezystor 1kΩ ? czy to prawda ?
  • Poziom 43  
    Poszukaj sobie przewodu w wiązce przy słupku sygnału sterującego zamykaniem i otwieraniem bodajże jest masą sterowny i tam podepniesz się ale nie pamiętam czy na otwieraniu przez rezystor czy przy zamykaniu.
  • Poziom 7  
    jeszcze jedna sprawa PONOĆ trzeba do zamka od strony kierowcy dokupić takie silniczki lub silniczek ? i trzeba je tam założyć i wtedy dopiero można zakładać centralkę - z tego co jeszcze doczytałem to ponoć jak już będzie owy silniczek to podpinamy właśnie pod niego i wszystko działa !???
  • Poziom 7  
    sterownik należy podłączyć tak jak na schemacie Fiat fiorino 2008 sterownik centralnego zamka

pozdrawiqam
  • Poziom 7  
    sterownik należy podłączyć tak jak na schemacie Fiat fiorino 2008 sterownik centralnego zamka

pozdrawiqam

Dodano po 1 [minuty]:

sterownik należy podłączyć tak jak na schemacie schemat w poście powyżej pozdrawiam wszystkich