Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Xiaomi Note 5 brick (QDloader 9008) po downgrade z MIUI10.

professionalGSM 07 Mar 2019 03:18 666 9
    professionalGSM
    Level 12  
    Witam,
    Xiaomi Note 5, po zrobieniu downgradu z Miui10 do 9, telefon stał się trupem.
    Softa wgrywałem już wyższego omijając konto MI (z pomocą instrukcji w sieci, oraz donglem UMT), flash poszedł z powodzeniem ale telefon jak był martwy tak jest nadal.
    Ruszył ktoś to może?
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    blahfff
    Level 38  
    Sprawdz soft z innego regionu. Moze ta sztuka powinna miec oryginalnie soft na Chiny.
    marcin7904
    Level 26  
    Tak jak blahfff napisał.
    Musisz mu wgrać najpierw ROM Chiński i wtedy odblokowanie Bootloadera i wgrywasz Globala
    margi85
    Level 16  
    professionalGSM wrote:
    Witam,
    Xiaomi Note 5

Nie ma takiego telefonu. Mieszasz dwie róże linie. Albo Mi Note 3, albo Redmi Note 5.
    professionalGSM
    Level 12  
    Przepraszam wszystkich za brak odzewu, choroba dopadła, przerwa w pracy nastała.
    Niebawem przetestuję opcję z chińskim romem. Pytanie tylko, muszę odblokowywać boota oficjalnie (nie znam konta MI), czy może być odblokowanie za pomocą UMT?
    margi85, racja - Redmi Note 5.
    blahfff
    Level 38  
    professionalGSM wrote:
    Pytanie tylko, muszę odblokowywać boota oficjalnie (nie znam konta MI), czy może być odblokowanie za pomocą UMT?

Nie powinno miec to znaczenia jesli metoda z UMT dziala, a z tym moze byc problem.
    marcin7904
    Level 26  
    Najpierw musisz odblokować konto MI. Wtedy odblokowujesz oficjalnie bootloader i wgrywasz GLOBAL.
    professionalGSM
    Level 12  
    Po wgraniu najnowszego China Stable, dalej efekt ten sam czyli bez zmian.
    Jakieś inne pomysły?
    professionalGSM
    Level 12  
    Próbowałem Waszych porad za które oczywiście dziękuję, próbowałem solucji z zagranicznych forów... efekt ten sam czyli bez zmian.
    Poddałem się z tematem, niemniej jednak dziękuję za zainteresowanie.
    PS. Polecam nie robić downgrade z MIUI 10 do 9, ponieważ ponoć u wszystkich efekt jest taki jak był u mnie, przy czym jednym się udało to naprawić w/w metodami innym nie. Pojęcia nie mam skąd wynika zależność.