Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Maszt na przyczepce samochodowej

pery_1989 07 Mar 2019 23:09 342 3
    pery_1989
    Level 10  
    Witam, chciałem sie was zapytać, a na pewno ktoś tu jest opcykany w temacie hydrauliki.
    Na przyczepce samochodowej mam zamocowany maszt wykonanyz ceownika o długosci 4m.Chciałem zamontować do niego podnoszenie hydrauliczne, maszt ma wage 300 kg, z czego mogę użyć materiałów i zrobić to nie drogo, naped hydrauliki siłowy.Bardzo prosił bym o dokładne podanie rzeczy ktore będą mi potrzebne.Z góry dziękuję.
    Interval
    Level 31  
    Ok, proszę podać wymiary masztu, w jaki sposób ma być podnoszony HYDRAULICZNIE? Czy tylko do pionu, czy wysowany?
    pery_1989
    Level 10  
    Maszt ma być podnoszony tylko do pionu, cały jest zrobiony na sztywno, chodzi mi tylko ,gdy on lezy i spiera sie na przedniej burcie przyczepy, zeby sam szedl do gory, a potem sam schodził na dół, żeby rękami tego nie dzwigać, wiem ze pompa mi potrzebna, silnik siłowy , siłownik no i dzwigienka do obsługi tego, tylko że nie wiem od czego mozna wszystko zastosowac zeby sie zgrywało,waga masztu 300kg.
    Interval
    Level 31  
    Potrzebny zasilacz hydrauliczny, zawór ręczny lub sterowany elektrycznie oraz spory siłownik. Tutaj trudno powiedzieć od czego, chyba łatwiej zebrać potrzebne elementy.