Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Szukam nowej pralki - solidnej i do 1500zł

08 Mar 2019 12:13 318 8
  • Poziom 9  
    Witam,
    moja dotychczasowa pralka idzie na złom.
    Szukam czegoś solidnego do 1500zł. Wymiary nie mają większego znaczenia. Pralka do częstego użytkowania. Rodzina 2+2. Pierzemy codziennie.
    Może ktoś coś polecić. Postudiowałem forum i aktualne oferty. Dużo dobrego wyczytałem o LG. Wpadł mi w oko model:
    LG F2J5WN3W aktualnie w jednym ze sklepów jest dostępny za niecałe 1300zł. Co tym sądzicie?
  • Pomocny post
    Poziom 31  
    Modelu swojego LG nie pamiętam dokładnie, ale z pewnością ma silnik Direct Drive i nie robi rabanu w trakcie prania. Złego słowa nie mogę na ten sprzęt powiedzieć. Z pewnością starszy model, bo bez funkcji NFC i dodawania wkładu po starcie programu.
  • Pomocny post
    Specjalista AGD
    Jesli nie szukasz fajerwerków i wodotrysków, tylko pralki która wypierze to śmiało możesz się ukłonić w kierunku Bosch WAE24240PL. Model prosty, oparty na starej dobrze znanej i wdzięcznej konstrukcji, a w razie czego serwisowalny w całkiem przystępnych kwotach.
    Co ważne w pełni serwisowalny, rozbieralny zbiornik.
  • Pomocny post
    Poziom 23  
    Ewentualn
    Martinoss napisał:
    LG F2J5WN3W aktualnie w jednym ze sklepów jest dostępny za niecałe 1300zł. Co tym sądzicie?

Jest ok. Pełny serwis, fajnie programy i funkcje. Resztę pokaże czas. Ewentualnie może Pan jeszcze sprawdzić Boscha z linii WAN (o ile jest miejsce na pralkę o głębokości 55cm)
  • Poziom 9  
    W sumie jedynym bajerem na który bardzo liczę w tym LG to ich cichy silnik. Pralkę mam w kuchni i byłoby super gdyby jak najmniej rzucała się w oczy i uszy. :-) Także skupię się na modelach z silnikiem inwerterowym.

Byłem dziś po pracy w 2 znanych sklepach. W obydwu sprzedawcy chwalą Samsunga. Wg nich Samsung i długo, długo nic. Chyba mają najwyższe prowizje za ich sprzedaż. :P
  • Pomocny post
    Specjalista AGD
    Martinoss napisał:
    Wg nich Samsung i długo, długo nic.

Fakt, długo długo nic i później możemy o lepszych konstrukcjach rozmawiać, poza tym w ciągu jakiegoś roku samsunga pogrzało z cenami części i przeskoczyli chyba wszystkich poza Miele.
  • Poziom 9  
    Czytałem jeszcze opinie dziś wieczorem. Na 99% zdecyduję się również na LG.

edit:
    Witam, pralka kupiona. Model LG F2J5WN3W. Wyszło finalnie 1265zł brutto. Mam nadzieję, że będzie OK. :-)
  • Poziom 9  
    Pralka wybrana i zakupiona.