Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Połączenie przez bluetooth - Jak podłączyć dźwięk z laptopa do KD przez blutooth

08 Mar 2019 22:09 174 2
  • Użytkownik obserwowany
    Witam. Taki mam problem. Mam do kina domowego podłączony moduł zewnętrzny bluetooth. Mała kosteczka z zasilaniem i jack 3,5mm do 2 x chinch. Wszystko działa. mogę się podłączyć z telefonu pod kino domowe. Jednak połączenie wygląda tak że żeby sparować i podłączyć urządzenia wybieram w telefonie moduł bt i klikam połącz.
    Jeśli kupie taki moduł na usb
    https://www.ebay.co.uk/itm/USB-Bluetooth-Rece...874633?hash=item4423693949:g:88oAAOSwXV1bVZnD
    i podłączę pod laptopa to jak mi się on połączy z tym w kd żebym miał dźwięk z laptopa w kd? To usb służy tylko do zasilania bt więc na laptopie nie wyświetli się nic z wyborem urzadzenia.

• Poziom 43  
    Nie, kup zwykły dongle usb.
  • Użytkownik obserwowany
    Kupiłem do laptopa kartę wewnętrzna i wymieniłem. BT śmiga pięknie i dodatkowa korzyść to pasmo 5GHz. Urządzenie z linku również działa. Sosarek nie uzasadniłeś dlaczego w/g ciebie to nie zadziała.
    Pracuje w dwóch trybach Rx i Tx. W trybie Rx jest widoczne jako słuchawki i można się połączyć innym urządzeniem. W trybie Tx automatycznie wyszukuje najbliższe urządzenie pracujące w trybie Rx i łączy się z nim. To jest fajne jak np używamy do laptopa do połączenia z KD. Włączamy laptopa i gotowe. Nie musimy nic parować. Kłopot tylko jak chcemy rozłączyć urządzenia trzeba wyjąc fizyczne z USB.