Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Peugeot boxer przeciwmgielne - brak swiatel przeciwmgielnych

balcer97 08 Mar 2019 23:43 1383 3
    balcer97
    Level 11  
    Witam forumowiczów, mam nastepujacy problem z moim peugeot boxer z roku 2011 2.2 zauważyłem ze nie dzialaja mi swiatla przeciwmgielne tylne z przodu niemam po podlaczeniu lexi blad b 1010 Usterka oświetlenia tylnych świateł przeciwmgłowych
    charakterystyka błędu : Obwód przerwany albo zwarcie z plusem
    Statut : stały sprawdzilem w bsi bezpieczniki brak napiecia na tych od przeciwmgielnych , po wcisnieciu przycisku zalaczania swiatel kontrolka w liczniku sie zapala ale nic poza tym ze wywala odrazu blad (nie spala bezpiecznika) .Moze ktos wie gdzie szukac problemu, bezpieczniki sprawdzilem wszystkie i sa ok, moze po drodze jest jakis przekaznik ? bo niestety nie moge nigdzie znalesc opisu przekaznikow ktory jest od czego. Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam
    robin161
    Level 25  
    balcer97 wrote:
    ... zauważyłem ze nie dzialaja mi swiatla przeciwmgielne tylne z przodu niemam po podlaczeniu lexi blad b 1010 ...
    ???
    Z tego chaotycznego wpisu, jedynie mogę domyślać się, że nie masz tylnych świateł przeciwmgielnych. Masz hak?
    balcer97
    Level 11  
    jak to chaotycznego ? opisalem wszystko w miare zrozumiale, to opisze w kilku slowach niema napiecia na bezpiecznikach od swiatel przeciwmglowych co moze byc powodem ?. mam hak ale nigdzie nie widzę wtyku. Pozdrawiam
    balcer97
    Level 11  
    dzięki pomocy piotrek22101 problem rozwiązany we wtyku od przyczepy jest stycznik który się załącza gdy w gniazdo włoży się wtyczkę od przyczepki i wtedy moduł wyłącza światła przeciwmgielne w samochodzie a załącza w przyczepce. U mnie ten stycznik skorodował i się zaciął, po użyciu odrdzewiacza światła działają.