Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault trafic II - Brak możliwość otwierania zamykania centralnego sam grot

radas1311 09 Mar 2019 13:19 1200 3
    radas1311
    Level 5  
    Kupiłem auto. Renault trafic II .Samochód posiada centralny zamek lecz można go używać jedynie przyciskiem wewnątrz. W kluczu znajduje się sam grot. Pytanie brzmi czy mogę zakodowac inny kluczyk by używać zamka centralnego z pilota w kluczu od samochodu . A drugie pytanie jeżeli TAK to w jaki sposób to zrobić.
    Auto odpala bez problemów.
    Werewolf
    Level 25  
    Kup na popularnym serwisie aukcyjnym pilot, koszt około 100zł i jedź do kogoś kto programuje klucze żeby go dopisał za tyle samo i po problemie.
    castin
    Level 24  
    Używanego pilota nie dopiszesz od tak do samochodu. Czysty kluczyk i dopisanie procedurą do samochodu. Przy odpowiednim sprzęcie trwa to 30sekund. Transponder musi być czysty i otwarty. Generalnie kosztuje to ok. 350pln (grot, pilot, programowanie).
    Jesteś pewny,że w kluczyku jest sam grot i nigdzie nie mam pastylki immo? Jeśli tak, to albo jest podklejona pastylka(płytka pilota z klucza) pod obudową stacyjki, albo jest zdjęta blokada immo ze sterownika.
    Werewolf
    Level 25  
    Przecież pisał o nowym pilicie. Używany kosztuje mniej ale nie ma sensu kupować starą część.