Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaguar X-type - Odp: Oświetlenie wnętrza plus podgrzewanie foteli nie działa

Leonard1125 09 Mar 2019 16:50 255 0
    Leonard1125
    Poziom 1  
    Witam!
    Kupiłem X-a w wersji amerykańskiej z 2004 roku i mam problem. Zrobiłem kilka rzeczy związanych z elektryką ale to mnie przerasta. Zakładam nowy temat ponieważ w starszych przypadki różnią się od mojego.

1. Kiedy odpalę samochód i naciskam przycisk podgrzewania fotela lewy czy prawy zapala się czerwona kontrola na nim, ale tylko na sekundę i gaśnie. Po ponownej próbie nic nie już nie pali. Mam tak przy każdym odpaleniu auta. Bezpieczniki ok. Sprawdzałem ale nie widzę u siebie modułu podgrzewania fotela, nie ma też żadnych luźnych kabli czy wtyczki a jedyny moduł jaki jest to ten z forda delphi. Czy w tej wersji auta on może odpowiadać za grzanie? Macie jakiś inny pomysł?

2. Oświetlenie wnętrza nie działa. Polutowaliśmy na nowo wszystkie ścieżki w sterowniku ale też nie pomogło. Żadne światełko ani z 3 przednich ani z tylnych nie zapala się. Działa jedynie oświetlenie gałki biegów. Kiedy naciskam guzik sterowania szyberdachem to słychać go tylko kiedy dam zamknięcie. Przy naciśnięciu otwierania brak jakiejkolwiek reakcji.

3. Pod kierownicą obok skrzynki bezpieczników mam takżę jedną wolną wtyczkę (żółta) na około 20 pinów i przejrzałem tam wszystko od każdej strony i nie ma jej gdzie wpiąć. Macie jakieś pomyśly?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.