Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Honda CR-V III 2.2 - Montaż blokady zapłonu

10 Mar 2019 01:45 453 5
  • Poziom 9  
    Chcę zamontować blokadę zapłonu w Hondzie CR-V 2007r. 2.2D. Mam moduł blokady już podłączony natomiast potrzebował bym podpowiedzi w kwestii obwodu do odcięcia uniemożliwiającego zapłon i przy okazji nie powodującego błędów. Fajnie było by gdyby ten obwód był już wewnątrz kabiny, a nie pod maską. Sprawdziłem już czujnik uderzeniowy - wpięcie w jego obwód generuje błędy. Obwód zasilania liczników nie uniemożliwia odpalenia. Nie mogę też znaleźć schematów sterownika silnika do tego samochodu. Może ktoś montował i coś podpowie - może być na priv.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze

• Moderator Zabezpieczeń Pojazdów
    Obwód pompy paliwa - zielony przewód w 2-pinowym, czarnym złączu czujnika inercyjnego
    Obwód sterowania rozrusznikiem - żółty przewód w 6-pinowym, brązowym złączu stacyjki
  • Poziom 9  
    DriverMSG - bezpiecznki i przekaźniki są w skrzynce modułowej do której dochodzą całe wiązki z wtyczkami więc trudno zlokalizować po przekaźniku jego przewody.

CameR - przewód zielony - próbowałem. Rozłączenie obwodu generuje błędy (U0155, P1535) niezależnie od tego czy zapłon jest włączony czy też nie.

Jak nic nie wymyślę to spróbuję ten rozrusznik.

Dzięki, pozdrawiam.

• Moderator Zabezpieczeń Pojazdów
    Sprawdź jeszcze czerwono/żółty kabel dochodzący do niebieskiej podstawki przekaźnika (przekaźnik brązowy) za schowkiem pasażera.
  • Poziom 9  
    Witam. Także jestem na etapie montażu blokady. W Crv-ce 2.2 i-cdti brak przekażnika w gnieżdzie nr.2. Próbowałem zlokalizować pompę paliwa i jej nie znalazłem na pewno nie ma jej w zbiorniku paliwa, gdzie jest nie wiem. Gdybym ją znalazł to przynajmniej wiedział bym jakiego koloru przewód trzeba szukać. W tym modelu brak jest też przekażnika za schowkiem.
    Goryl3 daj znać proszę czy rozwiązałeś ten problem.
    Pozdrawiam.