Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung UE40H6400 - kurz pod ekranem - ubezpieczenie

11 Mar 2019 12:41 228 6
 • Poziom 9  
  Mam problem z moim 4 letnim telewizorem, drugi raz w jego historii pojawiły się ciemne plamy na matrycy spowodowane kurzem.
  Pierwszy raz zgłosiłem do sklepu, serwis przyjechał z nową matrycą i wymienił, zdaje się, że otwory z tyłu były pozaklejane w przeciwieństwie do pierwszej matrycy... więc było trochę lepiej, ale ostatnio znów zauważyłem ciemniejsze plamy.
  Posiadam na telewizor dodatkową gwarancję z Electro, ubezpieczyciel Ergo Hestia, zgłosiłem szkodę, wysłałem tv, z serwisu zadzwonili, że wyczyścili matrycę i odsyłają sprzęt.

  I dochodzimy do sedna problemu - skoro telewizor dalej się kurzy, to wg. mnie wada nie została naprawiona (nie wiem jak ją fachowo określić) a jedynie jej skutki zostały usunięte i podobna sytuacja jest nieunikniona w przyszłości.
  Problem w tym, że nie mogę odstąpić od umowy, ponieważ jest to już dodatkowa gwarancja i pewnie graniczyć z cudem będzie coś jeszcze z tego ugrać... czy ktoś miał podobny problem, czy udało się coś wywalczyć?
  Wiem, że to wprawdzie dość stary telewizor no ale jednak zapłaciłem za tą dodatkową gwarancję a kolejne czyszczenie pewnie mnie sporo będzie kosztować, a na moje oko ewidentnie ta seria ma jakąś wadę fabryczną.
 • Poziom 9  
  Jest to pomysł, ciekawe jak się do tego ustosunkują, tym bardziej, że właśnie zakupiłem od nich nowy model za 3k...
  Może zaoferują dożywotnie czyszczenie matrycy :)
 • Poziom 9  
  Cóż zrobić, taki tutaj polecali :/
 • Poziom 10  
  Na czyszczenie matrycy gwarant powinien to zrobić nieodpłatnie, powinien założyć nowe uszczelki i po sprawie, jeśli tego za pierwszym razem nie zrobił to ja bym się odwoływał do skutku. Pozdrawiam