Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

[Rozwi您ano] NBOX/Enigma2 - OSCam nie czyta karty - nie ma FEDC

11 Mar 2019 20:57 5382 8
  • Poziom 11  
    Witam.
    Czytam, czytam i czytam od pi徠ku i 瘸dne rozwi您anie nie daje skutku. Sprz皻 Enigma2 NBOX BSK. Mia貫m multiroom na spliterze p鏦i by造 ferdki. Jednak dwa lata temu zmieni貫m na nboxy i newcs, (mam ma造 serwer w domu do monitoringu, ftp itd...) wszystko spi皻e routerem alcatel LTE od tmobila. Wszystko chodzi這 do pi徠ku, w pi徠ek zgas這 po這wa kana堯w, w sobot wi瘯sza cz窷 teraz tylko CP. Pr鏏owa貫m ju na czytniku USB Phoenix, w samym dekoderze z softem FEDC ale wychodzi na to 瞠 karta nie z豉pa豉 FEDC, daj screen z oscam z odczytu readers.

NBOX/Enigma2 - OSCam nie czyta karty - nie ma FEDC
    Teraz jest tak 瞠 po w這瞠niu karty do nboxa z softem FEDC nie 鈍ieci nawet polsat, po pod陰czeniu czytnika USB i szybko w newCs 鈍ieci polsat.

Czy kto z Was zna remedium no to.

S逝輳 sprz皻em, nie jest mi obcy linux, nie jest mi obca tematyka sieci, jednak, w tym wypadku, jestem bezsilny.
  • Poziom 25  
    Usu cachowanie EMM i odblokuj wszystkie EMM na t kart po tym zr鏏 elektryczny restart dekodera. Ustaw na kana TVP1 HD i zostaw na kilka godzin.
  • Poziom 11  
    netTv napisa:
    Usu cachowanie EMM i odblokuj wszystkie EMM na t kart po tym zr鏏 elektryczny restart dekodera. Ustaw na kana TVP1 HD i zostaw na kilka godzin.

Co bardziej konkretnie w kt鏎ym pliku ?? oscam.config??
    Bardzo prosz nakieruj mnie.
  • Poziom 25  
    W oscam.server w sekcji [reader] ma nie by wpis闚 blockemm... oraz emmcache.
    Czasami trzeba powt鏎zy restart dekodera kilka razy aby kolejne wersje rom zosta造 zaktualizowane. Musisz mie rom karty w wersji 4E, a masz 41.
  • Poziom 11  
    Panowie oscam r11425FEDC
    Takie ustawienia dla sci0

NBOX/Enigma2 - OSCam nie czyta karty - nie ma FEDC

Czy tak przejd uprawnienia ?? i Rom ??
  • Poziom 25  
    Usu wszystko co jest poni瞠j group i restart dekodera zasilaniem.
  • Poziom 11  
    Je郵i dobrze zrozumia貫m, usun望 wszystko z wpisu poprzez przegl康ark. Potem Save i restart po zasilaniu ??
    Je郵i tak to zrobi貫m, pu軼i貫m po raz kolejny uprawnienia z ICA i TVP1 HD i czeka ??
  • Poziom 25  
    Usun望 w pliku oscam.server pozycje, kt鏎e s poni瞠j wiersza group=1. Ale tylko dla sekcji [READER] z label=sci0.
    Ponowienie uprawnie przez ICOK nie jest konieczne.
    Dla karty C+ cameleon nale篡 ustawi mhz=400
    Reszta tak jak zrozumia貫.
  • Poziom 11  
    Tak jak koledzy napisali karta do tunera, wywali wszystkie EMM cash i odblokowa EMM w konfiguracji oscam, karta do dekodera i pu軼i uprawnienia na ICA. Czekamy, u mnie zadzia豉這 po 30 minutach chyba po這wa kana堯w, wyci庵n掖em kart, restart enigmy, jeszcze raz uprawnienia na ICA i drugiej p馧 godzinie zaskoczy造 wszystkie. Zaci庵豉 najnowszy ROM i uprawnienia i chodzi. Brak FEDC, p鏦i co.
    Mo積a zamyka.