Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kody rabatowe do MediaExpert na elektronikę, AGD i więcej...

magic9 12 Mar 2019 11:54 2910 20
  • Kody rabatowe do MediaExpert na elektronikę, AGD i więcej...
    Czym jest kod rabatowy Media Expert?

Co jakiś czas w sieci pojawiają się promocje Media Expert, dzięki którym można zaoszczędzić podczas zakupów w tym sklepie. Kod rabatowy Media Expert to jedna z metod, które możesz wykorzystać, aby obniżyć koszt swojego zamówienia. Jest to zazwyczaj hasło, po którego wpisaniu automatycznie naliczana jest zniżka.

Kupony rabatowe Media Expert mogą dotyczyć:

• całego asortymentu dostępnego w ofercie sklepu – w tym przypadku bardzo często klientom przyznawany jest niższy rabat w wysokości 5-10%,
    • wybranej marki produktów,
    • jednej z kategorii produktów – np. ekspresy do kawy, lodówki, pralki.

W jaki sposób można zdobyć kupony Media Expert?

Zdarza się, że Media Expert rabaty przyznaje wszystkim klientom. Wówczas informacja z kodem promocyjnym umieszczona zostaje na stronie głównej sklepu internetowego. Są jednak inne sposoby, żeby otrzymać zniżki. Wystarczy, że na bieżąco będziesz śledzić portale, na których pojawiają się kody rabatowe Media Expert. Jedną z nich jest AleRabat.com. Wszystkie aktualne rabaty znajdziesz pod adresem https://alerabat.com/kod-promocyjny/media-expert

Oferty oczywiście cały czas ulegają zmianie, gdyż są limitowane czasowo, natomiast jedno jest pewne – zawsze jest ich na tyle dużo, że każdy znajdzie coś dla siebie. Poniżej podajemy jedne z wielu aktualnych rabatów, jakie możesz uzyskać na stronie https://alerabat.com/kod-promocyjny/media-expert

• Kod rabatowy -3000 zł na lodówkę Samsung Family Hub w Media Expert;
    • Zyskaj kod rabatowy do 250 zł na następne zakupy w Media Expert;
    • Cashback do 300 zł z Bosch w Media Expert;
    • Rabat 500 zł na ekspresy Krups;
    • Tablet nawet za 1 zł;
    • Rabat 50% przy zakupie 3 akcesoriów w Media Expert.

Ważna informacja: przeczytaj warunki, na jakich zostanie udzielony kod rabatowy – te informacje znajdziesz na stronie https://alerabat.com/kod-promocyjny/media-expert klikając na czerwoną strzałkę pod każdą w ofert.

Kupony Media Expert – w jaki sposób je aktywować?

Użycie kodów rabatowych jest bardzo proste. Jeżeli decydujesz się na zakup w sklepie stacjonarnym, wystarczy, że przed dokonaniem płatności pokażesz sprzedawcy swój kod. Zakupy online będą wymagały jedynie odrobinę większego zaangażowania. Wybierz produkty, które Cię interesują i dodaj je do swojego koszyka. Przejdź do płatności. Na tym etapie powinno ukazać się specjalne okienko, w które wpiszesz swój kod rabatowy Media Expert. Rabat naliczany jest automatycznie przez system sklepu. To bardzo proste.

Media Expert – promocja opłacalna nie tylko dla nabywcy!

Zastanawiasz się, w jaki sposób oferowane przez Media Expert kody są opłacalne nie tylko dla klienta, ale także dla firmy? Przede wszystkim jest to narzędzie marketingowe, które wpływa na postrzeganie marki przez odbiorców. Dzięki nim zbudowane zostaje porozumienie na linii klient-firma. Sklepy doskonale wiedzą, że nabywcy chętnie wracają do miejsc, w których udało im się kupić wymarzony produkt po okazyjnej cenie. Tego typu rabaty sprawiają, że klienci czują się docenieni. W efekcie przekładają się na utrzymanie długofalowej sprzedaży, która jest największą korzyścią dla sklepu.

Artykuł sponsorowany

0 20
  • #3 13 Mar 2019 19:17
    Sam Sung
    Poziom 31  

Grzegorz_madera napisał:
    Ale tylko bezmyślni klienci, którym z odpowiednią obniżką można wcisnąć wszystko, nawet niepotrzebne rzeczy. A sklep zyskałby więcej klientów jakby na stałe obniżył ceny.

Samą liczbą klientów nikt się nie naje, kiedy marża spadnie, a nawet można się udławić w razie reklamacji, więc może jednak lepiej nie obniżać cen na stałe, a przyciągnąć tych bezmyślnych, co kupują niepotrzebne rzeczy? :)

0
  • #4 14 Mar 2019 20:50
    dgolf
    Poziom 15  

Najlepszym kodem rabatowym jest porównywarka cenowa.
    Tak, jak z ratami 0%. Wystoisz się w kolejce, a w kasie Ci powiedzą - owszem raty 0, ale musi pan ubezpieczyć kredyt :) 300zł do kwoty 2500.

0
  • #5 14 Mar 2019 22:29
    Jacek1l
    Poziom 14  

dgolf napisał:

Tak, jak z ratami 0%. Wystoisz się w kolejce, a w kasie Ci powiedzą - owszem raty 0, ale musi pan ubezpieczyć kredyt :) 300zł do kwoty 2500.

Witam
    Raty - przez internet nie trzeba ubezpieczać.

0
  • #6 16 Mar 2019 14:16
    Grzegorz_madera
    Poziom 32  

Sam Sung napisał:
    Samą liczbą klientów nikt się nie naje, kiedy marża spadnie, a nawet można się udławić w razie reklamacji, więc może jednak lepiej nie obniżać cen na stałe, a przyciągnąć tych bezmyślnych, co kupują niepotrzebne rzeczy?

Tyle, że tym sposobem tracą klientów, którzy wiedzą czego chcą.

0
  • #7 16 Mar 2019 18:12
    spinex
    Poziom 13  

Grzegorz_madera napisał:
    Ale tylko bezmyślni klienci, którym z odpowiednią obniżką można wcisnąć wszystko, nawet niepotrzebne rzeczy. A sklep zyskałby więcej klientów jakby na stałe obniżył ceny.

Gdyby obnizyli ceny na stale, byloby to wyjatkowo glupie dzialanie dajace efekt krotkoterminowy. O wiele lepiej jest "motywowac" co jakis czas do swojej oferty. W ten sposob zyskuja "nagrzanych" klientow, ktorzy zapisuja sie na newslettery, przegladaja gazetki, szukaja promocji, bo a noz widelec cos sie trafi.

Zakupy w mediaexpert i tym podobnych marketach nie zdarzaja sie co tydzien, czy dwa. Pomysl jak czesto kupujesz pralke, lodowke, mikrofale, telewizor etc.

0
  • #8 17 Mar 2019 11:28
    prosiak_wej
    Poziom 26  

Kilka lat temu kupowałem aparat Canon EOS 80D. Oczywiście, wcześniej porównywarki cenowe, szukanie na własną rękę... Jak przyszło do kupna, to w wielu miejscach te aparaty zniknęły i został... Media Expert z najniższą regularną ceną. Zamówienie przez Internet, odbiór z płatnością gotówką w sklepie. Jeszcze na jakąś akcję Canona trafiłem i dostałem zwrot chyba 450zł.

Rok temu kupowałem telefon Xiaomi 4X - wszystkie egzemplarze mieli schowane w szafce, sprzedający wręcz odradzał (ale za to jak chwalił Hujaweja), no i te słynne raty 0%, gdzie telefon kosztowałby więcej o jakieś 200zł. "To ja podziękuję za takie raty, zapłacę kartą".

Trzeci w życiu mój zakup w tej sieci, to z potrzeby chwili karta micro SD - Samsung 64GB za niecałe 50zł.
    ----
    Teraz zasłyszane radio: "przenosimy Twoje kontakty" - ciekawe ile z nich pozostaje w ich bazie do wykorzystania oraz dalszej odsprzedaży?

0
  • #11 18 Mar 2019 09:29
    tikooo
    Poziom 10  

prosiak_wej

"Teraz zasłyszane radio: "przenosimy Twoje kontakty" - ciekawe ile z nich pozostaje w ich bazie do wykorzystania oraz dalszej odsprzedaży?"

zero

robią to bezpośrednio ze starego tel na nowy po bluetooth między telefonami

0
  • #12 18 Mar 2019 09:36
    DiZMar
    Poziom 43  

prosiak_wej napisał:

Teraz zasłyszane radio: "przenosimy Twoje kontakty" - ciekawe ile z nich pozostaje w ich bazie do wykorzystania oraz dalszej odsprzedaży?

tikooo napisał:
    ...
    zero
    robią to bezpośrednio ze starego tel na nowy po bluetooth między telefonami

@tikooo wierzysz w to? Każdemu wolno we wszystko wierzyć.

0
  • #13 18 Mar 2019 12:12
    szeryf3
    Poziom 16  

Będe śledził te kody rabatowe bo zamierzam za niedługi czas kupić telewizor. Oczywiście na tym nie pozostanę bo jeszcze zostanie porównywarka cenowa.

0
  • #15 18 Mar 2019 21:51
    Kaczkowaty
    Poziom 5  

Szanuję sklepy jak media expert za to, że idę, ni cholery nie znam się na specyfikacji dajmy na to piekarnika i wychodzę zadowolony, bo doradzi mi miła pani/miły pan :D

0
  • #16 18 Mar 2019 22:14
    E8600
    Poziom 36  

Nie do końca tak to działa. Obsługa tam sprzedaje to za co ma większe prowizje. Polecam przed zakupem sprawdzić cenę na stronie internetowej tego sklepu gdyż ceny w sklepie stacjonarnym lubią być znacznie wyższe. Wiem bo miałem taki przypadek w bliskiej rodzinie a sam kupując kiedyś TV marki LG każdy ze sprzedawców chciał mi na siłę wcisnąć Samsunga a zamiast kuchenki mikrofalowej Zelmera wręcz zmuszano mnie do kupienia Amiki. Postawiłem na swoim bo dobrze znałem mechanizmy sprzedawców tej sieci bo znajoma kiedyś tam pracowała.

Piszę raz jeszcze będąc w sklepie w dniu zakupu sprawdźcie cenę na telefonie na ich stronie internetowej bo ceny "online" dość dynamiczne się zmieniają. Znajoma kupując pralkę i mikrofalówkę do nowego mieszkania oszczędziła w ten sposób ponad 600 zł (sklep sprzedał towar po cenie online po rozmowie z kierownikiem).
    Tego typu sklepu chcąc utrzymać się na rynku muszą agresywnie konkurować na rynku internetowym i drastycznie zbijają ceny tylko aby być pierwsze w porównywarkach cenowych.
    Miałem tego nie pisać bo link sponsorowany ale może ktoś skorzysta i troszkę zaoszczędzi pieniędzy.

Kupując tam sprzęt dostałem oczywiście kod rabatowy wraz z paragonem ale nie skorzystałem bo zwyczajnie nie lubię kupować czegoś na zapas co nie jest mi potrzebne (pieniądze mniej miejsca zajmują). :D

1
  • #17 19 Mar 2019 20:16
    vodiczka
    Poziom 43  

Grzegorz_madera napisał:
    Tych jest mniejszość :(
    Grzegorz_madera napisał:
    Ale tylko bezmyślni klienci, którym z odpowiednią obniżką można wcisnąć wszystko, nawet niepotrzebne rzeczy
    Tych jest większość :)

0
  • #18 19 Mar 2019 21:53
    Sam Sung
    Poziom 31  

vodiczka napisał:
    Grzegorz_madera napisał:
    Tych jest mniejszość :(
    Poza tym ich się nie "traci" ani nie "zyskuje", bo oni nie mają za grosz lojalności i kupują zawsze tam, gdzie akurat jest najtaniej :) No i w dodatku nie robią tego zbyt często...

0
  • #19 20 Mar 2019 11:20
    conrad9210
    Poziom 19  

Cześć.
    Powtórzę coś co zapewne większość z Was wie ale - nie należy w 100% ufać sprzedawcom w sklepach RTV. Ludzie ci zawsze mają prowizję od sprzedaży a do tego są towary promowane za które dostają konkretne kwoty (nie rzadko ponad 100 zł od sprzedanej sztuki) a nie % od sprzedaży. Zastanówcie się, skoro sprzedawca poleca konkretną markę i niewiele mówi o innej ale spełniającej kryteria kupującego to coś w tym musi być, KASA :) Ps. Towar mało rotujący (np. mało znane marki lub nie znane "chińczyki") co jakiś czas trafiają na listę i sprzedawca nie raz ma grubo ponad 100zl od sztuki. Bardziej obeznany i doświadczony handlowiec tak będzie kierował rozmową by klient kupił to co akurat ten chce mu sprzedać. Piszę to ze swojego doświadczenia.
    Pozdrawiam

0
  • #20 20 Mar 2019 12:18
    E8600
    Poziom 36  

conrad9210 napisał:
    Ludzie ci zawsze mają prowizję od sprzedaży a do tego są towary promowane za które dostają konkretne kwoty (nie rzadko ponad 100 zł od sprzedanej sztuki) a nie % od sprzedaży.

Dokładnie. Po tym co dowiedziałem się o jednej znanej marce na literę "S" od byłego pracownika handlowego, że tam prawie każdy produkt jest "promowany" i dlatego ma takie dobre wyniki sprzedażowe zrezygnowałem z tej marki.

0