Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wkrętarka Parkside PSSA 3.6 - układ SMD G3PE uszkodzony - co to za element

13 Mar 2019 18:27 720 8
  • Poziom 10  
    Witam
    We wkrętarce parkside PSSA 3.6 na płytce uszkodził się element SMD o oznaczeniu G3PE - 6 nóżkowe maleństwo. Niestety wujek google nic mi nie zwrócił a i na forum nic takiego nie wyskakuje. Może któryś z kolegów spotkał się z podobnym elementem i udało mu się rozszyfrować drania.
    Bardzo proszę o pomoc. Układ współdziała z ładowaniem akumulatora jak i sterowaniem tranzystora włączającego obroty silnika
  • Poziom 10  
    BMS - niewiele mi ten skrót mówi. A co do podmiany to przy szczupłości miejsca w rękojeści tej wkrętarki wolałbym pozostać przy oryginalnej płytce - tym bardziej że ten układ pracuje w ładowaniu i sterowaniu obrotów
  • Poziom 38  
    Witam - proszę zamieścić fotkę tego elementu .
  • Pomocny post
    Poziom 37  
    Witam.
    Oznaczenie sugeruje, że może to być układ S-8261ABPMD-G3PT2x - notę katalogową rodziny tych układów dodaję w załączniku.
    Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Dziękuję bardzo za podpowiedź. Teraz trudniejsza część ;) trzeba to gdzieś dostać.
  • Poziom 10  
    trafiła do mnie następna taka wkrętarka i tam zastosowano inną płytkę z układem opisanym 7028 - otoczenie tego układu również jest inne niż w poprzednim G3PE ; bardziej rozbudowane.
    Oczywiście kod nie można odszyfrować w google Wkrętarka Parkside PSSA 3.6 - układ SMD G3PE uszkodzony - co to za element