Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

cyfral smrt d jak otworzyc drzwi

13 Mar 2019 18:58 315 17
  • Poziom 6  
    wczoraj instalowano domofony Cyfral Smart D . Chcialem się dowiedzieć jak otwierac drzwi od bramy wejściowej w bloku żeby się dostać do mieszkania gdy zapomni się klucza od bramy. Na pudelko napisano nr. mieszkania 41 oraz * (krzyżyk) obok cztery cyfry 9542 i pod spodem tych cyfr kolejne cztery cyfry 4904 . Dodatkowo dostałem taki brelok ( w załączniku). czy trzeba mieć go przy sobie zeny otworzyć drzwi ?. ponoc koszt 15 zl za dodatkowy dla innej osoby.
  • Poziom 6  
    z tego co zauwazylem to inni sąsiedzi tylko wklepują podany kod .A ten brelok to trzeba mieć przy sobie w kieszeni. Ale jak on jest kompatybilny z domofonem to nie wiem . Nie wiem czy ten drugi rząd cyfr to nie jest rezerwowy. A tylko ten pierwszy trzeba wbic .
  • Poziom 32  
    pawel2678 napisał:
    jak otwierac drzwi od bramy wejściowej w bloku żeby się dostać do mieszkania gdy zapomni się klucza od bramy. Na pudelko napisano nr. mieszkania 41 oraz * (krzyżyk) obok cztery cyfry 9542 i pod spodem tych cyfr kolejne cztery cyfry 4904

Czy masz tylko jedną kasetę z klawiaturą? Jeżeli jest jedna to masz tak - 41 * 9542 lub 41 * 4904. Musisz oba wypróbować.
    Co do breloka to należy sprawdzić w którym miejscu on działa i otwiera zamek.
  • Specjalista Domofony
    ta_tar napisał:
    pawel2678 napisał:
    jak otwierac drzwi od bramy wejściowej w bloku żeby się dostać do mieszkania gdy zapomni się klucza od bramy. Na pudelko napisano nr. mieszkania 41 oraz * (krzyżyk) obok cztery cyfry 9542 i pod spodem tych cyfr kolejne cztery cyfry 4904

Jeżeli jest jedna to masz tak - 41 * 9542 lub 41 * 4904. Musisz oba wypróbować.

W tej centrali mogą działać oba kody, czyli 41 * 9542 i 41 * 4904

Pozdrawiam
  • Poziom 6  
    chyba jesteś bliższy prawdy . Bo breloka to kasty sie nie da przylozyc i nic to nie daje. Kwestia po co on jest .Czy trzeba go mieć przy sobie żeby otworzyć drzwi i wklepać ten kod jeden bądź drugi (rezerwowy). Na tym breloku jest rząd cyfr .Nie wiem jakie maja znaczenie.

Dodano po 8 [minuty]:

chyba jesteś bliższy prawdy . Bo breloka to kasty sie nie da przylozyc i nic to nie daje. Kwestia po co on jest .Czy trzeba go mieć przy sobie żeby otworzyć drzwi i wklepać ten kod jeden bądź drugi (rezerwowy). Na tym breloku jest rząd cyfr .Nie wiem jakie maja znaczenie.
  • Poziom 22  
    1. Aby drzwi otworzyć to na klawiaturze wystukujesz kod, czyli ciąg cyfr łącznie z gwiazdką : 41 * 9542 lub przykładasz z opisem 41 popielaty brelok do panelu.
    (Najlepiej podpytać sąsiada w które to miejsce ma być przyłożony ten brelok).
    2. Drugi brelok masz najprawdopodobniej do bramy garażu lub bramki wejścia do posesji i tam postępujesz podobnie.
    Aby otworzyć bramę to na klawiaturze wystukujesz ciąg cyfr: 4904 lub przykładasz brelok popielaty ten bez napisu 41 do panelu (podpytać sąsiada w które miejsce)
    Zasada:
    Brelok RFID musisz nosić tylko wtedy gdy chcesz otwierać wyłącznie tym brelokiem a nie kodem!
    Jednym słowem, brelok otwiera osobno a kod z cyfr otwiera osobno.
    Np. żona otwiera brelokiem a maż kodem, lub niezależnie na co maja ochotę. Od i cała filozofia.
  • Poziom 6  
    na ten moment to otwieram drzwi wklepując z klawiatury 41 x 9542 i jest sygnal do otworzenia drzwi majac ten brelok przy sobie w kieszeni i bez niego.
    Ta druga opcja z przylozeniem breloka do jakiegos punktu tej kasety ? No nie wiem . Wypróbuje czy faktycznie ma to tak dzialac na te dwie zasady.
  • Poziom 22  
    Chcąc wejść i tworzyć drzwi brelok zbliżasz do tego wyświetlacza z ręka i napisem "RFID"jak na foto i jeśli nie zadziała tj. jakiś problem techniczny. cyfral smrt d jak otworzyc drzwi
  • Pomocny dla użytkowników
    pawel2678 napisał:
    Na tym breloku jest rząd cyfr .Nie wiem jakie maja znaczenie.

Na pewno ich nie wklepujesz klawiaturą. Te cyfry to numer fabryczny.
  • Poziom 6  
    na ten moment to otwieram drzwi wklepując z klawiatury 41 x 9542 i jest sygnal do otworzenia drzwi majac ten brelok przy sobie w kieszeni i bez niego.
  • Pomocny dla użytkowników
    pawel2678 napisał:

Wniosek z tego, że jak wklepujesz kod ręcznie, to nie musisz mieć przy sobie breloka. Warto jednak dojść, dlaczego otwieraniem brelokiem nie działa. Na pewno jest to prostszy i szybszy sposób otwierania drzwi.
  • Poziom 22  
    pawel2678 napisał:
    majac ten brelok przy sobie w kieszeni

Własnie, wyciągasz ten właściwy brelok RFID z kieszeni i przykładasz płasko do wyświetlacza gdzie wskazują strzałki na fotografii. Przetestuj tą czynność i ogłoś jakie są tego wyniki.cyfral smrt d jak otworzyc drzwi

@pawel2678 : co słychać w temacie?