Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Falownik 2.2kw Ecogoo 9100

13 Mar 2019 21:28 705 10
  • Poziom 10  
    Witam forumowiczów.
    Posiadam uszkodzony falownik jak w tytule.
    Po paru minutach pracy przestał działać.
    Pracował z silnikiem 1.5kw.
    Uszkodzenie pokazane na zdjęciach.
    Czy ktoś posiada taki falownik(lub podobny-zakładam że inne chińskie są podobne) i mógłby podesłać zdjęcia wnętrza tak abym mógł odczytać wartości elementów.
    Poniżej zdjęcia

Falownik 2.2kw Ecogoo 9100 Falownik 2.2kw Ecogoo 9100 Falownik 2.2kw Ecogoo 9100 [img-3] Falownik 2.2kw Ecogoo 9100
  • Poziom 2  
    posiadam taki model falownika ecogoo 9100

• Specjalista Automatyk
    Kolego przy takim typie uszkodzenia nie opłaca się naprawiać. Energię i czas który spędzisz nad serwisem falownika mógłbyś spożytkować w innym miejscu. Przemiennik jest typowym i możesz zastąpić go dowolnym kompaktowym i niedrogim falownikiem. Przykładowo VFD022E21A Delta Electronics, E2000-0022S2 Eura Drives lub Falownik 2,2kW SV022iC5-1F - Falowniki LG
  • Poziom 2  
    w pierwszym 900 w drugim 800 w trzecim około 400 nie komentuje tej propozycji każdy może to zrobić sam

• Specjalista Automatyk
    Propozycja przedstawia przemienniki z podobnej grupy cena/jakość. Są to obecnie jedne z częściej wybieranych urządzeń azjatyckich. Oczywiście można zaproponować koledze przemienniki Siemens, Schneider Electric czy Danfoss jednak patrząc jaki kolega posiadał uważam, że zaproponowane sprawdzą się w zupełności. Takie moce przemienników naprawia się tylko jeśli są dedykowanymi rozwiązaniami, a nie standardem. No chyba, że mają wartość sentymentalną...
  • Poziom 10  
    Witam.Koledzy ma ktoś instrukcję do tego falownika? Kupiłem to i przyszło bez instrukcji, na necie jest tylko schemat i parametry. Potrzebuję go zaprogramować do silnika 3 fazowego .
  • Poziom 10  
    Dzięki kolego za szybką odpowiedź, ale próbowałem pobrać instrukcję z linku i nie powiodło się.
  • Poziom 10  
    Wielkie dzięki kolego adamjk ja próbowałem i komp stawał w miejscu.Jeszcze raz dziękuję