Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Mikrofala Samsung NQ50K5130BS - nie załącza się

solnik90 13 Mar 2019 22:20 669 6
 • #1
  solnik90
  Level 5  
  Witam. Ostatnio zakupiłem mikrofalówkę firmy Samsung. Było to jakoś w styczniu. Dziś nadszedł moment, by w końcu nowo zakupiony sprzęt podłączyć do sieci pierwszy raz. Niestety po włożeniu wtyczki wyświetlacz, ani nic nie reaguje. Dziś również podłączyłem piekarnik firmy Samsung i działa bez zarzutu. Od razu po włożeniu wtyczki do gniazdka załączył się wyświetlacz i można było przebierać w programach itp. itd., a mikrofala na nic nie reaguje. Wadliwy sprzęt? Czy może ja coś zrobiłem nie tak? Może jest jakaś blokada, która nie została ujęta w instrukcji? Bardzo proszę o pomoc, bo już nie wiem co mam czynić...
 • #3
  wiesiekmisiek
  Level 33  
  Jest gwarancja czy zakup z Outlet-u ?
 • #4
  solnik90
  Level 5  
  Jest gwarancja. Sprzęt kupiony w media expert miesiąc temu... Niestety już nie podlega wymianie. W przyszłym tygodniu przyjedzie serwisant zobaczyć co się dzieje z mikrofalą. Sprzęt wczoraj po miesiącu czekania w końcu rozpakowany i tu taka niespodzianka... Dobrze, że inne urządzenia działają bez zarzutu.
 • #5
  sylweksylwina
  Moderator of Computers service
  Zdarza się, serwisant pewnie nic na miejscu nie naprawi i mikrofala pojedzie do autoryzowanego serwisu. Tak pewnie będzie to wyglądać.
 • #6
  yazoo3
  Level 2  
  Mam identyczny problem. Jaki był problem?
 • #7
  solnik90
  Level 5  
  yazoo3 wrote:
  Mam identyczny problem. Jaki był problem?


  Trochę późno odpisuje. Serwisant naprawił na miejscu mikrofale. Okazało, się że nie było podpięte jakieś jedno zabezpieczenie czy coś i dlatego nie dało się uruchomić mikrofalówki. Serwisant ogarnął sprawę i działa do dzisiaj.