Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Mikrofala Samsung NQ50K5130BS - nie załącza się

solnik90 13 Mar 2019 22:20 669 6
    solnik90
    Level 5  
    Witam. Ostatnio zakupiłem mikrofalówkę firmy Samsung. Było to jakoś w styczniu. Dziś nadszedł moment, by w końcu nowo zakupiony sprzęt podłączyć do sieci pierwszy raz. Niestety po włożeniu wtyczki wyświetlacz, ani nic nie reaguje. Dziś również podłączyłem piekarnik firmy Samsung i działa bez zarzutu. Od razu po włożeniu wtyczki do gniazdka załączył się wyświetlacz i można było przebierać w programach itp. itd., a mikrofala na nic nie reaguje. Wadliwy sprzęt? Czy może ja coś zrobiłem nie tak? Może jest jakaś blokada, która nie została ujęta w instrukcji? Bardzo proszę o pomoc, bo już nie wiem co mam czynić...
    wiesiekmisiek
    Level 33  
    Jest gwarancja czy zakup z Outlet-u ?
    solnik90
    Level 5  
    Jest gwarancja. Sprzęt kupiony w media expert miesiąc temu... Niestety już nie podlega wymianie. W przyszłym tygodniu przyjedzie serwisant zobaczyć co się dzieje z mikrofalą. Sprzęt wczoraj po miesiącu czekania w końcu rozpakowany i tu taka niespodzianka... Dobrze, że inne urządzenia działają bez zarzutu.
    sylweksylwina
    Moderator of Computers service
    Zdarza się, serwisant pewnie nic na miejscu nie naprawi i mikrofala pojedzie do autoryzowanego serwisu. Tak pewnie będzie to wyglądać.
    yazoo3
    Level 2  
    Mam identyczny problem. Jaki był problem?
    solnik90
    Level 5  
    yazoo3 wrote:
    Mam identyczny problem. Jaki był problem?

Trochę późno odpisuje. Serwisant naprawił na miejscu mikrofale. Okazało, się że nie było podpięte jakieś jedno zabezpieczenie czy coś i dlatego nie dało się uruchomić mikrofalówki. Serwisant ogarnął sprawę i działa do dzisiaj.