Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Odkurzacz AQUA VAC Multi PRO typ 9505P/U z 1995 roku - jak rozkręcić?

Marian.XX1 14 Mar 2019 17:10 918 2
    Marian.XX1
    Level 1  
    Nie umiem rozkręcić tego odkurzacza w celu wymiany wyłącznika, który się popsuł. Proszę o informację jakie wkręty należy odkręcić i jakimi wkrętakami. Widzę tylko dwa wkręty pod zaczepami spinającymi silnik z pojemnikiem, ale tych też nie mogę odkręcić bo przeszkadzają zaczepy, których nie umiem wyjąć.
    colin39
    Level 11  
    Poświęciłem bardzo dużo czasu przeszukując internet w celu znalezienia wskazówek, jak rozebrać ten odkurzacz. Nie znalazłem! Odkopuję temat, bo zapewne wiele odkurzaczy Aqua Vac Multi Pro jest ciągle w użyciu i szkoda jest tak dobry sprzęt wyrzucić tylko dlatego, że nie wiadomo, jak się dostać do wnętrza. U mnie ten odkurzacz właśnie zaczął mieć problemy z włączaniem, ale poruszanie kablem zasilającym w pobliżu wejścia jego do obudowy pozwala na załączenie i posprzątanie, jeśli kablem się za bardzo nie rusza. Czyli mam w tym miejscu przerwaną żyłę. Więc odświeżam prośbę o wskazówki, jak należy dobrać się do wnętrza z jednostką elektryczną?
    Dla ułatwienia skojarzenia, jaki to odkurzacz - załączam dwie fotografie.
    Odkurzacz AQUA VAC Multi PRO typ 9505P/U z 1995 roku - jak rozkręcić? Odkurzacz AQUA VAC Multi PRO typ 9505P/U z 1995 roku - jak rozkręcić?
    CoruniaOrunia
    Level 1  
    Śruby są pod bocznymi klapkami przytrzymującymi silnik na obudowie. Otwierasz je zawsze zmieniając worek. Musisz je delikatnie zdjąć.
    Czy masz może instrukcje do tego zabytku? Podzielisz się?