Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jakie wygodne w obsłudze radio lub z pilotem na kierownicy

14 Mar 2019 18:03 366 10
  • Level 3  
    Witam

Poszukuje radia USB gdzie będzie mi się wygodnie bez odrywania wzroku mógł zmienić utwory,foldery
    Albo jakieś radio,gdzie pilot będę miał na kierownicy
    W tych wszystkich teraz radiach,te przyciski albo są małe,albo blisko siebie,że można coś przełączyć innego

Dam na wzór,że chodzi mi by było łatwo je zlokalizować bez odrywania oczu

JVC KD-R469E
    Alpine CDE-120 R

Te alpine miałem okazje posłuchać,bez rewelacji...

Albo coś z pilotem na kierownicy,np Pioneer CD-SR110 ?
    Nie wiem czy to wygodne,czy sens.
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 38  
    Jak dla mnie najwygodniejsze są klasyczne radia z normalnymi gałkami. Regulacja głośności za pomocą przycisków jest niezbyt wygodna i wymaga odwrócenia uwagi od prowadzenia auta. Tym bardziej, że przyciski są zwykle zbyt małe i jest ich za dużo. Radio samochodowe powinno więc być jak najprostsze.
  • Level 27  
    A nie masz może w samochodzie sterowania z kierownicy? Wtedy kupujesz przykładowo alpine ute-92bt i dodatkowo moduł do sterowania z kierownicy i masz fajny zestaw
  • Level 3  
    adam_1991r wrote:
    A nie masz może w samochodzie sterowania z kierownicy? Wtedy kupujesz przykładowo alpine ute-92bt i dodatkowo moduł do sterowania z kierownicy i masz fajny zestaw

no zestaw fajny,ale nie mam przycisków na kierownicy.
    I myślałem nad przyciskami z kierownicy od pioneera
  • Level 27  
    Jaki samochód? Bo czasami można dołożyć sterowanie oryginalne
  • Level 3  
    Skoda octavia 1

Widzialem ori przyciski juz z kierownica.
    Sa jakies uniwersalne?
  • Level 38  
    Son-Goku wrote:
    ...no zestaw fajny,ale nie mam przycisków na kierownicy.

Być może rozwiązaniem może być pilot uniwersalny montowany na kierownice? Przykładowy zestaw tutaj: https://allegro.pl/oferta/peiying-uniwersalny-pilot-montowany-na-kierownice-7705471677
  • Level 27  
    Son-Goku wrote:
    Skoda octavia 1

Sa jakies uniwersalne?

I ja bym szukał kierowanicy z sterowaniem. Musisz się też dowiedzieć czy jest wiązka już gotowa czy też musisz. I później adapter i będzie super wyglądać i działać
  • Level 3  
    Mobali wrote:
    Son-Goku wrote:
    ...no zestaw fajny,ale nie mam przycisków na kierownicy.

Być może rozwiązaniem może być pilot uniwersalny montowany na kierownice? Przykładowy zestaw tutaj: https://allegro.pl/oferta/peiying-uniwersalny-pilot-montowany-na-kierownice-7705471677

Jak już uniwersalny,to bym na oku miał Pioneer CD-SR110

adam_1991r wrote:
    Son-Goku wrote:
    Skoda octavia 1

Sa jakies uniwersalne?

I ja bym szukał kierowanicy z sterowaniem. Musisz się też dowiedzieć czy jest wiązka już gotowa czy też musisz. I później adapter i będzie super wyglądać i działać

Szczerze ?
    Za dużo zachodu jak na razie dla mnie.
    W ścisłym centrum bywam,bez urlopu na razie.
    Więc szukam... Albo radia dla pilota Pioneer CD-SR110 aaalbo znaleść jakieś radio,gdzie przyciski są wygodne do zlokalizowania bez patrzenia
  • Moderator of CarAudio
    Masz liste kompatybilnosci pilota z modelami Pioneera wiec z nich latwo wybierzesz sobie radio. No, a co do ergonomii, to zrob sobie wycieczke do jakiegos Saturna i pomacaj kilka modeli, a moze trafisz na „ten jedyny” ;)
  • Level 3  
    Naczytalem opini o tym pilocie pioneera.
    Czasem nie lączy z radiem,gdyż wystarczy przekręcić kierownice i brak odzewu.

Chyba pilota odpuszczę.aczkolwiek jest tez okrągły pilot sony.

No nic,dalej bedę szukał...