Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skasowano przez autora z tematu o numerze 3563289

sajetspam 14 Mar 2019 23:17 51 0
  • #1 14 Mar 2019 23:17
    sajetspam
    Poziom 3  

Borygo123 napisał:
    Pobierz łatkę z oficjalnego źródła i nie będzie problemu. Mam ją zainstalowaną praktycznie od jej powstania i nie mam żadnych problemów z tym by mi się coś nielegalnego pałętało po komputerze. Znane strony z analizą plików pod względem niebezpieczeństwa nie pokazują żadnego zagrożenia.
    Na tej stronie reverse.it znajdują się różne narzędzia, analizują plik pod innym kątem niż sygnatury wirusowe i pokazują co w danym pliku siedzi wewnątrz. Mogą tam być różne rzeczy, ale równie dobrze w programie podobnym do np. notatnika taka analiza mogłaby wykazać, że plik może być potencjalnie niebezpieczny gdyż zapisuje coś na dysku (ma w swoim kodzie odwołania do systemu plików). To jest innego rodzaju analiza pliku. Bez dokładnej analizy takiego programu nie da się jednoznacznie powiedzieć co on właściwie robi.

Dzięki za informacje, poszperałem jeszcze trochę po stronach m.in Komputer Świat, gdzie programik jest obecny i raczej chwalony- także dzięki wrzucam na komfort psychiczny :)

----
    Skasowano z tematu: i7700 nieoficjalny patch do update win7 a bezpieczeństwo.
    przez sajetspam dnia 14 Mar 2019 23:17