Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kolorowe goldpiny (tylko pierwszy pin).

MasMas 15 Mar 2019 11:20 105 3
  • #1 15 Mar 2019 11:20
    MasMas
    Poziom 16  

Takie pytanie czy ktoś wie czy są takie goldpiny, które jeden pin miałby w innym kolorze?

Zwyczajnie są czarne. Ostatnio da się kupić listy goldpinowe w kolorach (np. czerwony, zielony, niebieski itd).
    A widział ktoś kiedyś listwę goldpin, która miała by pierwsze pin w innym kolorze (np. czerwonym) a resztę w innym (np. czarnym)?

Jest coś takiego na rynku?

0 3
  • #2 15 Mar 2019 14:57
    Matesz 063
    Poziom 9  

Pewnie nie ale widziałem coś takiego co się nazywa lakier do paznokci. Wyciągasz pin z plastiku malujesz modułów ile ci pasuje wkładasz z powrotem. Możesz też skompletować jednego gole pina z innymi w innym kolorze.

0
  • #3 15 Mar 2019 15:12
    rb401
    Poziom 34  

MasMas napisał:
    Jest coś takiego na rynku?

Nie widziałem.
    Ale nie jest problemem coś takiego samemu złożyć. Tylko trzeba użyć przy lutowaniu jakieś pomocniczej listwy gniazdkowej albo coś w tym stylu, by piny były równo i wyglądało to jak jedna listwa:
    Kolorowe goldpiny (tylko pierwszy pin).

0
  • #4 15 Mar 2019 16:09
    MasMas
    Poziom 16  

Tak, tak. To wiem, że można sobie samemu pomalować ;) Na tyle kreatywny jestem, szukam bardziej, mhh. produkcyjnych rozwiązań, gdzie nie trzeba kombinować.

Ze składaniem przy lutowaniu to tak właśnie robiłem. Jeszcze pół biedy jak są podwójne, tak jak na zdjęciu wyżej. Gorzej, jak listwa jest pojedyncza, wtedy pojedynczy goldpin średnio się trzyma.

Zasadniczo to nie jest jakiś super problem, tak jestem ciekawy czy po prostu jest coś komercyjnego.

0