Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Drukarka epson xp-342 błąd 100016

15 Mar 2019 20:25 375 8
  • Admin grupy komputery
    Zainstaluj poprawnie sterowniki w komputerze.
  • Poziom 2  
    Instalowałam ale ok zrobie to jeszcze raz dziękuję

Dodano po 1 [godziny] 22 [minuty]:

niestety nic nie pomaga wgrywanie sterowników itp kolega podpowiada ze mogla pasc plyta główna kupiłam złom :(
  • Poziom 2  
    Cześć Monia. Miałem ten sam błąd to wina taśmy słabo albo wcale nie, podpiętej do płytki w lewym górnym rogu, mniej więcej z lewej. Do meritum naprawiłem go za pośrednictwem tego filmu na ytb pod tytułem "how to fix Epson printer scanner error". Spokojnie tam nie ma gadki tam jest pokazane co i jak. Tam jest filmik z czarną drukarką, one mają za zwyczaj podobne albo taki sam techniczny design.
    Może to być inny model, ja miałem xp 455 i wykonałem, działa już bez błędu. To kwestia odkrecenia krzyżakiem 2 śrubek, zdjęcia delikatnie pokrywy, uważaj na panel z szybą skanera i kopiarki, bo może Ci nagle wyskoczyć z za czepek na nawiasy. Daj znać, czy dałaś radę. Powodzenia.
  • Poziom 2  
    Niestety drukarkę zwróciłam i jakoś nie potrafię wybrać dobrej i niedrogą. Może warto odłożyć na laserową tylko jakiej firmy?nie za miliony
  • Poziom 2  
    Szkoda, bo fajna jest i tusze niedrogie. Jeśli miał bym Ci polecić to coś z rodziny hp. Bo mają dobry sprzęt, nie będę wymieniał modelami, bo nie wiem do czego potrzebujesz? Czy ma być skaner, czy laserowa, czy atramentowa? Dużo jest tego sprzętu. Atramentowe Canon odradzam, nie wyrobi się na tusz do niej, bo drogie. Również przy wyborze życzę powodzenia. Teraz doczytałem, że chcesz laserową, wybacz jedyną jaką miałem laserową to była
    to jest coś z rodziny, laserjet p1102 jak to się mawia "stara ale jara". Może być ale czarno biała jest, od razu mówię!
  • Poziom 2  
    To może skuszę się ponownie na tamtą ale już ze sklepu nie z allegro mnie jest potrzebna tylko do drukowania dokumentów
  • Poziom 2  
    To będzie dobry wybór. Bo będziesz mogła zapomnieć o kablu łączącym się z np. Laptopem albo PC tem. Bo pięknie działa Wi-Fi. Mam moją od nie spełna tygodnia i wszystko mi przez Wi-Fi się dzieje. Np.
    takie kodzenie na papierze. Mniejsza o to, ważne jest też to, że czarny tusz do niej wyczaisz nawet za około 4 zeta plus dostawa. Czyli w 10 kupno czarnego tuszu może się zamknąć. Są też komplety z kolorami za 40 zł. Tak więc jest bardzo tania w eksploatacji i jakości druku.
  • Poziom 2  
    Tak więc odnośnie tuszy do drukarki, to jak już kupisz, to sobie zapisz, dodaj do zakładek, obserwuj na allegro, bo dają dożywotnią gwarancję.
    Polecam, chociaż nikt mi za to nie płaci, sam nie sprawdzałem ale, skoro reklamują się dożywotnią gwarancją coś w tym musi być:
    w załączniku masz doc. z linkiem do aukcji. Nie zapomnij sprawdzić czy ten tusz podejdzie do Twojego modelu drukarki. No to tyle.