Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Galaxy J5 2017 - oryginalny wyświetlacz - wymiana

syl_22 15 Mar 2019 23:47 99 6
  • #1 15 Mar 2019 23:47
    syl_22
    Poziom 2  

Dobry wieczór wszystkim.
    Mój galaxy upadł, pojawiła się plamka, a po jakimś czasie nie było już nic widać. Dotyk działa. Kolega brata wymienia wyświetlacze więc zrobi to i w moim telefonie. Tylko muszę kupić część. Nie chcę podróbki ani zamiennika. Gdzie kupić żeby mieć pewność, że dostanę oryginalny wyświetlacz? Bo to, ze ktoś napisze "100% oryginał" jakoś mnie nie przekonuje. Szukam złotego wyświetlacza.

0 6
  • #3 16 Mar 2019 00:26
    syl_22
    Poziom 2  

Ale ja chcę mieć nowy ekran. Telefon przed upadkiem był używany pół roku, więc nie chcę w niego pakować starych części, których stanu nie mogę ocenić. Tylko nie wiem gdzie szukać tego ekranu, żeby kupić w sprawdzonym miejscu.

0
  • Pomocny post
    #5 16 Mar 2019 12:10
    blahfff
    Poziom 29  

spinex napisał:
    Szukaj w takim razie używanego z jakąś inną niesprawnością. Bebechy wyrzucisz, zostawisz ekran.

To akurat w przypadku tego typu telefonow jedna z gorszych podpowiedzi. Raz, ze najczestsza usterka jest zalanie badz uszkodzony wyswietlacz. Dwa, ze wyciagniecie wyswietlacza w calosci to calkiem spore wyzwanie.

Proponuje, tak jak wspomnial tino2003, Magbossa. Tutaj ma sie pewnosc, ze bedzie to oryginal. Jest jeszcze Fantel, gdzie cena jest nieco nizsza, ale z tego co widze aktualnie na stanie brak zlotych.

0
  • Pomocny post
    #6 17 Mar 2019 21:21
    KRY5PIN
    Poziom 34  
  • #7 17 Mar 2019 22:02
    syl_22
    Poziom 2  

Bardzo dziękuję za odpowiedzi. Oczywiście będę polować na najtańszą wersję, ale jeśli się nie uda to wiem już gdzie szukać. Mam nadzieję, że wymiana się uda i odzyskam telefon.

0