Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Alarm Fighter - Cyber] - Dopasowanie pilota do alarmu

smoq35 16 Mar 2019 13:41 1155 2
Optex
 • #1
  smoq35
  Level 29  
  Witam,
  w mojej Skodzie Fabii I po lifcie zamontowany mam niefabryczny alarm, który zidentyfikowałem jako "chińczyk" Fighter - Cyber (na obudowie naklejone jest logo SPY).

  Ostatnio rozkodował mi się jeden z pilotów, ale z pomocą schematu - instrukcji znalezionej na tym portalu udało mi się go na powrót zakodować.

  Oznaczenie płytki alarmu to LF-Q038A2, a układu na płycie - LFQ-038A2.
  Oznaczenie na płytce pilota to LF-YK012-3TA1 Rev:a

  Chciałbym zakodować dodatkowy, rezerwowy pilot do tego alarmu, jednak nie wiem, jaki pilot dobrać. Próbowałem zakodować tzw. pilot samokopiujący AG197 433,92 MHz, jednak przy procedurze programowania centrala reaguje na próbę zaprogramowania, jednak wydaje inny dźwięk, niż przy pilotach oryginalnych, a sam pilot nie działa (zakładam, że piloty mają sygnał zmienny, a pilot AG197 - stały). Sama centralka pozwala na zakodowanie 4 pilotów.

  W związku z powyższym proszę o pomoc w dobraniu pilota, żeby zadziałał z tą centralką. Jestem mocno początkujący w tym temacie, nie wiem, czy będę w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania.

  W załączeniu:
  - zdjęcia centralki
  - zdjęcia pilotów
  - instrukcja alarmu
 • Optex
 • #3
  mirowppl
  Level 1  
  Na bazie Waszych informacji udało mi się aktywować pilot - długo szukałem instrukcji sprzed lat... :)
  Dziękuję i pozdrawiam!
  Mirek

  Moderated By CameR:

  Reg. 3.1.19. Nie wysyłaj wiadomości w tematach archiwalnych, jeśli jest to kolejne pytanie, w szczególności inne niż osoby pytającej. Z racji szacunku do pytającego załóż własny temat. Możesz dopisać tylko sposób rozwiązania problemu.